Genç odası perdeleri ile yeni sezon şıklığını hissetmeye var mısınız?

2016 şık genç odası perde modelleri ile son trend uygulamaları gençlerin odalarına hakim kılabilirsiniz.
2016 şık genç odası perde modelleri ile son trend uygulamaları gençlerin odalarına hakim kılabilirsiniz.

Genç odası dekorasyonlarında şıklık ve trend uygulama tercihlerinde bulunmak gençlerin en büyük arzuları arasındadır. Zevkleri ve tercihleri değişken olan gençler bir önceki senenin halısını, mobilya takımını ya da perde modelini beğenemeyebilmektedir. Oda dekorasyonlarında 2016 genç odası perde seçiminde bulunarak farklılık yakalamak isteyenler için kullanım kolaylığı sunan mekanizmalı perde modelleri harika seçenekler arasında yer alabilecektir. Beğendiğiniz oda dekorasyonlarınızda daha kullanışlı ve gün ışığından faydalanmanızı sağlayabilecek standartlarda karşınıza çıkacak olan stor perde modelleri arasında yer alabilen üstteki stor perde modeli şık bir seçenek olabilecektir. Mavi ve turkuaz renklerin hakim olduğu odada seçeceğiniz perde olarak duvarla bütünleşebilen bu perdeler uzun ömürlü ve hijyeniklikliği kolay elde edebileceğiniz modellerdendir.

Çiçekli çocuk odası perde model tercihi ile genç odalarında bahar havasını estirebilirsiniz.
Çiçekli çocuk odası perde model tercihi ile genç odalarında bahar havasını estirebilirsiniz.

Gençler ortaokul, lise ve üniversite döneminde farklı beğenileri ile perde seçimlerini gerçekleştirmektedirler. Üstteki çiçekli modelli 2016 genç odası perde modeli ortaokul çağındaki genç kızlar için cıvıl cıvıl hava estirecek oda ortamını sunabilecek bir seçenek olabilmektedir. Farklı renklerin bir arada yer aldığı ve dört mevsim stresten uzak kalmayı kolaylaştırıcı bir seçenek olan bu perde seçimi ile bunalım takılabilme ihtimali olan kızınız için kendini iyi hissettirici ortamı kendiliğinden verebileceksiniz. Duvar dekorasyonu ile de bütünleşen bir tercih olacak olan perdeleriniz konsept uyumu açısından sizlerin aradığınıza kavuşmanıza yardımcı olacaktır.Sade görünümlü genç odası perdeleri ile beklediğiniz dekoratifliği elde edebilirsiniz.
Sade görünümlü genç odası perdeleri ile beklediğiniz dekoratifliği elde edebilirsiniz.

Sade görünümlü oda dekoratifliği arayanlar buraya. Resimde gördüğünüz genç odası perde modeli fon perde tül perde bütünlüğü ile gençlerin sade ama dekorasyonda değişik bir görünüm için tercih edebileceği seçenekler arasında kendini göstermektedir. Odada yer alan tüm renklerin tam bir uyum çerçevesi içerisinde yer aldığı perde dekorasyonunda kaliteyi hissederken vazgeçemeyeceğiniz uzun ömürlü kullanımı da tamamlayabileceksiniz. İki çocuklu genç odası dekorasyonları ya da ikizlerin genç oda dekorasyonlarında olmazsa olmaz kabul edilebilecek bu model tarzındaki seçimler için Taç ya da Brillant mağaza ziyaretleri işle 2016 koleksiyonları incelemeye başlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir