Giorgio Armani İlkbahar yaz sepya makyaj koleksiyonu bomba etkisi yaratacak

giorgio armani makyaj ürünleri
giorgio armani makyaj ürünleri

Her bayanın hayatı boyunca gerek günlük gerekse özel günler de makyaj yapmışlığı vardır. Eğer sürekli makyaj yapan bir bayansanız o zaman cildinizin bakımını da düzenli bir şekil de yapmanız gerekmektedir. Kaliteli makyaj ürünlerini tercih etmeniz ise cilt sağlığınız için son derece önemlidir. Dünyaca ünlü markaların başın da gelen isimlerden biri olan Giorgio Armani, makyaj koleksiyonu ile hanımlara kaliteli ürünler sunduğu gibi senenin trend renklerini de koleksiyonuna dahil ederek bayanların beğenisini kazanıyor. Giorgio Armani makeup ürünlerini satın alaraka doğru bir seçim yapmış olacaksınız.

Giorgio Armani öyle birşey yaptı ki,makyaj sektöründe bomba tesirli devrim niteliğinde bir koleksiyon ile sevenlerinin karşısına çıktı.Fotoğraf programlarında severek kullandığımız sepya tonunda yeni makyaj koleksiyonu üreterek,ilkbahar yaz sepya makyaj koleksiyonuyla piyasaya imzasını attı.Sıcak kahverengi renklerinin içiçe geçtiği eski fotoğraflarda çok sevdiğimiz ,sepya denilen o tonu yenilikçi kadınlara mükemmel bir makyaj koleksiyonuyla hediye etti.

Giorgio Armani 2016 ilkbahar yaz sepya makyaj koleksiyonu ile yepyeni bir sepya yüz paleti,rouge d’armani sheer ruj ve ojeleriyle bizlere kristal etkisini sunmayı hedefledi. Makyaj da yeni trend açacak bir koleksiyonu bayanlara sunan Giorgio Armani sepya koleksiyonu ile bu yaz oldukça renkli geçecek. Giorgio Armani makyaj ürünleri fiyatları farklı aralıklar ile satışa sunuluyor.


Giorgio Armani sepya makyaj koleksiyonu mart 2016 tarihinde piyasaya sunulacak sevgili melekler mekanı takipçilerimiz.Giorgio Armani böyle bir makyaj koleksiyonuyla piyasaya çıkmayı hedefliyorsa ,demek ki,ilkbahar ve yaz aylarında kahverenginin tüm sıcak tonları makyaj trendlerine öncülük edecek demektir.

giorgio armani ruj
giorgio armani ruj

Toprak tonlarından oluşan sepya makyaj koleksiyonu’nda iki farklı kristal parlaklığında toz pudra ve benzersiz bir yüz paleti ile sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Armani Glaw hayranları bu ürüne eminim ki bayılacaklar.

Rouge D’Armani rujlar vişne erik,kırmızımsı kahverengi ve sıcak bej renklerinden oluşan 3 farklı tonda sepya makyajınızın tamamlayıcısı olarak geliyor.

giorgio makyaj
giorgio makyaj

Rujlarla aynı tonda üretilen üç farklı oje rengide bitmiş makyajınızın en önemli detayı olmaya hazırlanıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir