Halı modelleri 2016 koleksiyonu ile odalarınızı yenileyin

Modern dekorasyon anlayışınıza uyumlu Kaşmir halı modelleri ile zengin görünümlere davetiye çıkarabilirsiniz.
Modern dekorasyon anlayışınıza uyumlu Kaşmir halı modelleri ile zengin görünümlere davetiye çıkarabilirsiniz.

Halılar dekorasyonlarımızda en çok tercih ettiğiniz dekor tamamlayıcılarımızdandır. Dal desenli üstteki Kaşmir halı modeli 2016 modeli son derece şık bir alternatif olarak beklentinizi karşılayacak dekoratifliği yakalamanıza yardımcı bir seçenektir. Aynı rengin farkı tonları ile kombin edilmiş olan halı modelindeki dekoratiflik bütünlüğü için koltuk takımınızın da tıpkı resimdeki gibi kahverengi tonlarındaki koltuk takımınız ile bütünleşmesi gerekmektedir. Krem rengi, açık kahverengi ya da koyu kahverengi gibi renklerin birleşiminin bir araya getirmiş olan Kaşmir halı ekonominize göre seçimlerde bulunabileceğiniz fiyat etiketleri ile karşınıza çıkabilmektedir.

İkea halı modelleri ile oturma odalarınızda zevkinize uygun seçimlerle dekoratiflik elde edebilirsiniz.
İkea halı modelleri ile oturma odalarınızda zevkinize uygun seçimlerle dekoratiflik elde edebilirsiniz.

Zengin renk ve desen çeşitliliği alternatifleri ile birçok kaliteli mağazada sizleri bekleyen 2016 halı modelleri katalog incelemesinde bulunarak oda dekorasyonlarınıza layık halı modellerini ev dekorasyonlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüylü ve yumuşak dokuları ile sizlerin hayır diyemeyeceğiniz stres alıcı özelliği ile bilinen bu halı modelleri odalarınızda şıklık katacak en önemli dekor unsurları arasında yer almaktadır. Yaprak deseni ile sizlerin de beğeneceğiniz bu halı modeli hem sade hem de dar oda dekorasyonlarında tercih edebileceklerinizdendir. Açık renkli görünümde olan yukarıdaki İkea halı modeli gibi ferah görünüme davetiye çıkaran açık renkli halı modelini odalarınızda görme tercihinizi hayata geçirebilirsiniz.Yeni sezon İstikbal halı modelleri ile salonlarınızda kaliteyi elde edebilirsiniz.
Yeni sezon İstikbal halı modelleri ile salonlarınızda kaliteyi elde edebilirsiniz.

Farklı şekiller ve modern çizgilerin yer aldığı bir halı modeli tercihinde bulunmayı düşünüyorsanız yeni sezon İstikbal halı modelleri 2016 koleksiyonuna göz atmadan geçmemelisiniz. Farklı renkler ve krem rengin birleşimi, halı tasarımına uygun modern çizgilerle bütünleştirilen halı modelini çocuk odası, salonlar, oturma odası ya da mutfak gibi her odaya uyum sağlayacak şekilde kullanabilirsiniz. Kaliteli ve ekonomik tercih seçeneklerini değerlendirebileceğiniz bir halı olan İstikbal kalitesi ile ev dekorasyonlarınıza hakimiyet kurmuş olan üstteki tarz halıları farklı mağaza ziyaretleri ile de bulabilirsiniz. Memnuniyetinizi sağlayacak kaliteli seçimler için Bellona, İpek Mobilya, Kelebek gibi marka mağazalarını ziyaret tercihinde bulunabilirsiniz. Hangi odada nasıl halıalr kullanmalıyım merakınızı gidermek için yorumda bulunma fırsatını değerlendirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir