Hamile Kalmak İçin Çörek Otu Bal Tarçın Kürü Harika Formül

Hamile Kalmak İçin Çörek Otu Bal Tarçın Kürü– Yana yakıla çocuk sahibi olmak isteyenler her yolu denediniz ve hala bebek sahibi olamadınız mı? İşte harika bir karışım burada. Çörek otunun mucize etkilerini bilmeyen yoktur sanıyorum bal ve keza tarçın da hepsi birleşince harika bir macun oluşuyor bende hemen siz değerli takipçilerimize bu kürün tarifini vermek istedim. Yeni evlenen çiftler şunu unutmamalıdır ki ilk 1,5-2 yıla kadar bebek sahibi olamıyorsanız bu doğal kabul edilir. 2 yılı geçen ve bebek sahibi olamayan çiftler öncelikle uzman bir kadın doğum uzmanına görünmeliler. Öncelikle sorunun ne olduğunun teşhisi çok önemlidir. Sonraki aşamada ise bu bitkisel kürlerin bebek sahibi olamayan çiftler üzerinde çok büyük faydaları olmakta. Hatta bu kürler düzenli kullanıldığında hamilelik olasılığını da artırıyor demedi demeyin.Çörek otunun kendisinin ya da yağının faydalarını saymakla bitiremeyiz bal da yine aynı şekilde çok eskilerden beri erkekler üzerinde spermi artırmak için erkeklere bal yedirildiği de bilinmekte. Balın spermlere olumlu etkileri görülmüş evet ama şimdi ki ucuza satılan ne olduğu belli olmayan ballar değil tabii ki. Saf sadece arıların yaptığı insan elinin değmediği katkısız ballar olması gerekiyor faydası görülmesi için. Bu aynı zamanda tarçın ve bal ile birleştiğinde üremeye olumlu etkileri olduğu da görülmüş. Yine tarçın için de bir şeyler söylemek gerekirse Çin ve uzakdoğu ülkelerinde hamile kalamayan yumurtalarında problem olan ve rahmi kuvvetlendirmek için toz tarçın kullanılırmış. Uzun yıllar çocuğu olmayan yabancı bir çiftin de bu kürü uyguladıktan bir süre sonra ikiz çocukları olduğu bilinmekte. Denemekte fayda var hem de doğadan gelen zararsız bir uygulama olan bu kür belki de size de fayda sağlayacak. Tabii kesin olacağını da söyleyemeyiz ama denenmiş ve olumlu sonuçları alınmış bir kür. Özellikle benim de adet düzensizliğinde denediğim bir kür olan soğan kürü de hem yumurtalıklara kistlere hem de adet düzensizliklerine çok iyi gelen doğan kürü tarifi için tıklayın lütfen. Şimdi dilerseniz bu mucizevi kürün tarifini verelim.


Çörek Otu, Bal, Tarçın Kürü Tarifi

 • 12 tatlı kaşığı kadar çörek otu
 • 10 çay kaşığı toz tarçın
 • 10 yemek kaşığı saf bal

 

Tüm malzemeler birbirine karıştırılıp macun kıvamına gelene kadar karıştırılır. Adetin 2. günü başlanarak sabahları aç karnına 1 yemek kaşığı yenir. 12 gün bu şekilde uygulanır. Önemli olan malzemelerin saf ve taze olmasıdır. Böylece faydası daha çabuk görülür. Bu kür kadınlara uygulanan bir kürdür. Özellikle bir durum daha var. Siz bu küre adetin 2. günü başlayıp tam yumurtlamaya denk gelen günlerde bırakıyorsunuz. Zaten bu kür sayesinde yumurtalarınız daha güzel olgunlaşacak sizin yapmanız gereken kürün bitim zamanında hemen ilişki içinde olmak. Eşinizde keçi boynuzu kürü kullanırsa daha bir güzel olur. Olumsuz sonuç alınsa da ümitsizliğe kapılmamak gerekiyor benim gibi çok deneyenler vardır bebek sahibi olmak için başarısız olsanız da bu işi tıbben yürütmeye devam edin.

Bu arada erkek spermleri üzerinde olumlu etkileri olan keçi boynuzu kürü tarifini buradan inceleyebilirsiniz. Siz çörek otu bal tarçın kürünü uygularken eşinize de bunu uygulayabilirsiniz.

blank

 

 

Hamile Kalmak İçin Çörek Otu Bal Tarçın Kürü Harika Formül” için 3 yorum

 • 17 Kasım 2018 tarihinde, saat 20:54
  Permalink

  Merhaba Aysegul?
  Yorumunu tesadufen gordum ve merak ettim?Kur ise yaradi mi?

 • 9 Temmuz 2018 tarihinde, saat 16:09
  Permalink

  Merhabalar bal tarcın çörek otu karışımı gerçekten ise yararmi hamile kalinmaya bebek sahibi istiyorum yumurtalığın yavaş çalışıyor oyuzden kafam karisti yardımcı olun lutfen

 • 25 Nisan 2018 tarihinde, saat 13:55
  Permalink

  Merhaba kızlar ben 1 aşılama 1 tüp bebek tedavisi gördüm sonuç negatifti. Çikolata kistinden ameliyat olmuştum daha önce. Geçen ay çörek otu bal tarçın kürünü uyguladım. Doktora kontrole gittiğimde sen binay kendine ne yaptın 8 tane yumurtan var bu aya büyür dedi şuan küre devam ediyorum. Mutlaka deneyin bol bol yumuşlarınız olsun inşallah bu ay sonuç alırım tekrar yazicam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir