Hamileler İçin Abiye Modelleri Göz Atın Derim

Hamileler İçin Abiye Modelleri– Hamilesiniz diye düğünlere davetlere katılmayacak değilsiniz ya. Hamile olmanız sürekli evde yatmanız gerektiğini de vurgulamıyor. Eğlenmek kafa dağıtmak yorulmamak kaydıyla sizin de hakkınız. Özellikle yaz hamileliği geçiriyorsanız bu aylar çok düğün davet alıyor olabilirsiniz. Peki ya giyecek elbise abiye bulamıyor musunuz kendinize? O halde bu yazımız tam size göre hamiş anneler. Göbeğinizin fazla görünmemesi hem şık hem rahat abiye elbise arayanlar yazımızı okumaya devam etsinler. Hem renkli hem şık yaza uygun abiye elbiseler derledim sizlere.Hamile bir anne adayı iseniz de bu sizi gecenin en rüküş insanı yapacak değil. Hatta daha dikkat çekici şık olmak elinizde. Sizler için renkli hoş modeller derledim. Düğünlerde davetlerde siz de artık şık bir şekilde boy göstereceksiniz. Hamileyim aman ne giysem de olur demeyin. Hamile olarak katıldığınız özel günlerde bir hatıra bırakabilirsiniz. İster kapalı ister açık ister straplez ister askılı çeşit çeşit modeller. Hamile giyime dair her mağazada reyon bulabilirsiniz. Artık düğün davetlerde ne giyeceğim derdinden de kurtuldunuz. İnternetten alışveriş sitelerini bile arama yaptığınızda karşınızda hamile abiye ya da daha farklı hamile giyim modellerine anında ulaşabiliyorsunuz. Ben hamileyim öyle mağaza mağaza gezemem diyenler online olarak alışveriş yapabilirler.


Hamile abiye tarzı modeller kısa elbiselerden ziyada daha uzun daha zarif ve hanım hanımcık modeller. Abiye tercih ederken rahat özellikle karnınızı sıkmayacak kumaşı sıcak havalarda yakmayacak sıkmayacak modellerden olmalı. Özellikle yaz için şifon olması yaz için çok uygun olabilir. Polyester kumaş içeren abiyeler sizi terletebilir. Özellikle zaten hamilelerin sıcak basması bunalma gibi sorunları olabileceğinden daha rahat modeller bakmalılar. Yine abiyenin hafif olması da bir seçenek zaten eğer karnınız burnunuzdaysa bir de abiyenin ağırlığı ve sıkıcılığı sizi daha yorar. Hamile abiye kıyafetlere bir de buradan bakın bakalım.

Tarzınızdan ödün vermeden hamileyken bile şık olabileceğiniz abiyeler tasarımcılar tarafından tasarlanmış. Tarzınıza ölçülerinize uygun abiye elbise modeli ile düğün özel günlerin kadını olmaya devam edeceksiniz. Hamileliğinizden sonra da yine internetten kolayca satışa koyabilirsiniz. Pahalıdan ucuza bütçenize uygun çok model bulabileceğiniz internet satış sayfaları bulunmakta. Kaç haftalık olursanız olun size uygun mutlaka model kolayca bulabileceksiniz. Yine dantel detaylı abiyeler de şıklığınıza şıklık katacak. Abiye seçiminde şık olmanın yanında tabii ki bebeğinizin rahatlığını da düşünmelisiniz. Özellikle ki hamile giyim tasarımı yapan firmalar buna çok dikkat etmekteler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir