Hastane Çıkışı Setleri Çok Şekerler Ama Bunlar

Hastane Çıkışı Setleri– Bebeğiniz yolda ve ona hala en önemli olan hastane çıkışını almadınız mı? Bakın sizler için hem kız hem erkek bebek sahibi olacak anne baba adaylarına şeker mi şeker hastane çıkışı modelleri derledim. İhtiyacınıza ve bütçenize göre değişik örnekleri mevcut. Koyu bir taraftar anne babanın bebeğine taraftar hastane çıkış modelleri, rengarenk çizgi film karakterli şeker mi şeker çok fazla hastane çıkışı modeli sunabilirdim sizlere ama en özel güzellerinden bazılarını sunmak istedim. Hastane çıkışı doğum çantanızda olması gereken bir ürün olacak bebeğiniz için. Özellikle yenidoğan bebeğinize giydireceğiniz ilk kıyafet olacağı için özel seçilmesinde fayda görülür ve kaliteli bebeğinizin cildine zarar vermeyecek özellikle tercih edilmesi önemlidir.Özellikle doğumunuza daha çok varsa ve bebeğinizin cinsiyeti de belli ise şimdiden araştırmalara başlayabilirsiniz. Bebek ürünleri satan mağazalar arada bir kampanya indirim uygulamakta takip ederseniz yakalama şansı bulabilirsiniz. Hastane çıkışları dediğim gibi ihtiyaca göre olmakta. Yani bunun 5 li olanı 7 li ya da 10 lu olanını bulabilmek mümkün. Hastane çıkışının pamuklu ve yumuşak olmasına özen gösterin. Hastanede doğumdan önce hemşireye verdiğiniz hastane çıkışı içinde battaniye olması halinde bebeğinizi sarıp güzelce getirebiliyor. Özellikle benim ikizlerime aldığım hastane çıkışında en gerekli olanları söylemem gerekirse battaniyeli olanını almak son derece avantajlı oluyor. Yine bere zıbın eldiven çok gerekli olan parçalar. İkili alt üst takımı da zıbın üzerine giydirebilirsiniz. Hastane çıkışı haricinde de zıbın son derece kullanışlı olacak sizin için. Atlet kilot ayrı ayrı kullanmak zor olacaktır belli bir süre. Ben hala özellikle atlet yerine alttan çıtçıtlı yaşına uygun zıbın kullanırım.


Bununla birlikte en gerekli olanların yanında çoraplı, önlüklü, mendili olan, boydan ayaklı zıbın da bazı setlerde ekli olabiliyor. Tabii herkesin bütçesine göre. Size yukarıda hangileri en çok gerekli saydım hanımlar. Ona göre de bütçenizi ayarlarsınız. Aldığınız seti yıkayıp ütüleyip hastane çantanıza koyar hazır edersiniz. Özellikle her bebek kıyafetinde olduğu gibi hastane çıkışları da renkleri cıvıl cıvıl. Özellikle taraftar hastane çıkışı çoğu babanın dikkatini çekecektir diye düşünüyorum. Ayaklarının üşümemesi için özellikle çoraplı modelleri tercih edebilirsiniz gerçi set içinde boydan çoraplı zıbın da yer aldığından rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğum öncesi ayrı ayrı dayanamayıp alacağınız çok fazla bebek kıyafeti olacaktır ama hastane çıkışı da mutlaka olsun diyorum.

blank

Aşağıdaki model de oldukça çok tatlı görünüyor. Hem kız hem erkek bebeklere göre uyarlanan modellerle daha kolay tercih etme şansınız olacaktır. Yukarıda fanatik hastane çıkışlarından sadece ikisini paylaşabildim eğer dilerseniz diğer fanatik hastane çıkışları için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir