İkea ile 2016 yılında gelen değişimlerden öneriler

Hallviken lavabo modeli ile İkea kalitesini evinizde hissedebilirsiniz.
Hallviken lavabo modeli ile İkea kalitesini evinizde hissedebilirsiniz.

2016 sezonunda değişiklik ihtiyacınızda çözüm ararken bu sefer yolunuz İkea’ya düşecekse üst resimdeki modeli görmeden geçmeyin derim. Hele beyaz ile dekorasyon gerçekleştirme hayalinizi hayata geçirme konusunda kararlı iseniz kenarları çok düz ve ince olan Hallviken lavabo modeli uygulamasını mutfak, banyo gibi yaşama alanlarınıza uygulatmak adına harekete geçebilirsiniz. 2016 sezonunda İkea kataloğunu inceleyenler arasında iseniz bu lavabo modeli ile mutlaka karşılaşacaksınız. Son derece zarif bir görünümü olan bu lavabo modelinde açma kapama bölümü de dahil olmak üzere tamami ile beyaz olan lavabo modeline hayran kalabileceksiniz.

İkea hazır mutfak modelleri ile mutfak dekorasyonlarınızı yenileyebilirsiniz.
İkea hazır mutfak modelleri ile mutfak dekorasyonlarınızı yenileyebilirsiniz.

İkea kalitesini mutfaklarınızda yaşatma düşüncesi içerisinde iseniz üst resimdeki hazır mutfak modeline bayılacağınıza eminim. Mutfağınızda hazır mutfak modellerini yaşatırken beyaz, kırmızı, gri ve siyah renklerin yer aldığı hazır mutfak modeli uygulamasına bayılacağınıza eminim. Sizlerin görünümdeki parlaklığı ile bayılacağınız bu mutfak modelinde ankastre beyaz eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz alan zenginliğini de elde edebileceğiniz hususunda garanti verebiliriz. Kulpsuz tasarımların yer aldığı bir mutfak dolabına ihtiyaç duyuyorsanız bu modeli tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız. Yeni sezonda tercih edeceğiniz bu mutfak dolaplarında yer alan zengin depolama alanları karşısında mutfak dekorasyonlarınızda düzenin hakim olacağı ortamları oluşturabilirsiniz.IKEA mantar sinnerling uygulamaları ile masa ve taburelerinizi yenileyebilirsiniz.
IKEA mantar sinnerlig uygulamaları ile masa ve taburelerinizi yenileyebilirsiniz.

Suya dayanıklı bir malzeme olan mantar sinnerlig uygulaması ile gerçekleştirilmiş İkea masaları ve tabureleri alma fikri ile hem sıcak hem de İkea kalitesini yaşatacağınız bir dekorasyon uygulaması gerçekleştirmiş olabileceksiniz.  Doğal bir uygulama gerçekleştirmek isteyenlerin yanı sıra modern görünüm için de tercih edebileceğiniz modeller de İkea mağazalarında bulabilecekleriniz arasında yer alabilmektedir. Üstteki model uygulamasını sıcak bir yemek odası ya da mutfak dekorasyonu gerçekleştirmek için tercih edebilirsiniz. Odalarınızda yakalayacağınız bu hoş ve gizemli ortamda leke ve pas- kir tutmayan malzeme kullanımı tercihinde bulunmuş olmaktan memnuniyet duyabileceksiniz. İkea kalitesi ile evinizde yakalayabileceiniz daha farklı uygulamalar için katalog incelemesinde bulunabilir ya da en yakın İkea mağaza ziyaretinde bulunabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir