İncili En Güzel Bebek Patik Modelleri Bebeklerin Bile Dikkatini Çekecek

İncili En Güzel Bebek Patik Modelleri– Kız bebeklerin kıyafetlerinden, aksesuarlarına kadar  birçok şeyleri oldukça süslü ve renkli tasarımlar sergilemektedir. Bebek örgü modelleri özellikel kış ayların da onlar için çok kullanışlı bir ihtiyaç olmakla birlikte farklı modellerle şirin kombinler oluşturabilirsiniz. Aslında sadece kışın değil yaz için de açık patik modelleri yapabilirsiniz. Galerimizde açık modellerden de görebilirsiniz. Sizler için bu yazımız da kız bebekler için en güzel incili patik modellerini galerimiz de bir araya getirdik. Galerimizi tıklayarak değişik, en güzel ve yeni incili bebek patik modellerini yakından inceleyebilirsiniz. Sevimli bebeklerinize sevimli mi sevimli küçük patikler yaparken neden inci taneleri ile süslemeyi denemiyorsunuz. Ortaya çok şık bir görünüm çıkıyor gerçekten.

 incili pembe bebek patigi

incili pembe bebek patigi


Özellikle kız bebeklerin kıyafetleri bilirsiniz ki çok süslü ve renk renk olur. Patikleri neden süslü olmasın ki? Örgü örmeyi az çok bilen hanımlar kolaylıkla bebek patiği örebilirsiniz. İncili modeller için patiklere delikli incileri dikerek işleyebilirsiniz. Yapışkan ile yapıştırmanızı tavsiye etmiyorum. Çünkü küçük bebekler renkli parlak şeyler çok dikkatini çekiyor. Koparıp yutma tehlikesi bulunmakta. Kışın bebeklerinizin ayakları üşümesin sıcacık kalsın istiyorsanız incili bebek patik modellerinden sizler de yapabilirsiniz.

incili beyaz bebek patik örnegi

incili beyaz bebek patik örnegi

Galerimizde en güzel örnekleri kolaylıkla bulabilirsiniz. İnci modeli ile beraber renkli kurdelalardan da ekleyerek bebek patiğini tam bir şekilde süsleyebilirsiniz. Bebek mevlütlerinde, diş buğdayında, doğum günlerinde şık bir biçimde bebeğinizi süslemek için de tercih edebilirsiniz. Boncuklu patik modellerini sizlere tanıtırken hemen aklıma geldi. boncuklu kız bebek yelek modelleri ile birlikte patikleri uyumlu halde kombine edebilirsiniz. Örgüden anlamayanlara kolay incili patik örneğini anlatacak bir video sunmak istiyorum. Eminim video ve galerideki örnekler kolay patik yapabilmenize olanak sağlayacaktır. 

 

İncili Bebek Patik Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir