İstikbal kalitesi ile mutfak masa ve sandalye konseptlerini mutfaklarınıza davet edebilirsiniz

Ahşap sıcaklığını mutfaklarınızda yeni sezon mutfak masa ve sandalye takımları ile yaşatabilirsiniz.
Ahşap sıcaklığını mutfaklarınızda yeni sezon mutfak masa ve sandalye takımları ile yaşatabilirsiniz.

İSTİKBAL MUTFAK SANDALYE MODELLERİ Mutfak masa ve sandalyeleri seçiminizi gerçekleştirirken ihtiyaca uygunluk birinci planda dikkat ettiklerinizdendir. İkinci sırada dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alan en önemli husus dekorasyon konseptine uyumluluk ve uzun ömürlü kullanım gerçekleştirebileceğiniz bir ürün seçimini gerçekleştirmek olmalıdır. Oda dekorasyonlarınızda sıcak ortam oluşturmaya gayret edenlerdenseniz ve mutfak dekorasyonunuz her şeyden çok dikkat ettiklerinizdense ilk yapmanız gereken husus ahşap ürün seçimi konusunda araştırmaya girmek olmalıdır. Kalitenin adresi olan İstikbal senelerdir tasarımları ve desen çeşitliliği ile göz dolduruculuğu yakalamakta ve zengin görünüme davetiye çıkarma hususunda 2016/ 2017 sezonunda da başarıyı elden bırakmamaktadır. Resimdeki görseldeki Linda masa sandalye takımı 733.80 TL’dir. Oval masa bölümündeki açılır kapanabilir özellik kitabeli olup kullanıcılar için seçim bakımından kaliteyi hissettirici olabilmektedir.

İstikbal kalitesinden kırmızı, beyaz ve siyah renk bütünlüğünü mutfak dekorasyonlarınıza davet edebilirsiniz.
İstikbal kalitesinden kırmızı, beyaz ve siyah renk bütünlüğünü mutfak dekorasyonlarınıza davet edebilirsiniz.

Mutfak dekorasyonlarında manzaralı detayları mutfak ürünlerinde yer edinmek isteyen bayanlar Mira mutfak masa takımını görünce zevkli bir tercih yapacağınız konusunda kuşkunuz kalmayacak. Mutfağınızda çubuk ayak sistemi ve kaliteli süngerimsi dokusu ile beğeneceğiniz kaliteli görünüme davetiye çıkarma arzunuzda tam da aradığınız kriterlerl karşınızda yer alacaktır. Birinci kalite işçilik ve malzeme tercihiniz ile İstikbal mağaza ziyareti ile edineceğiniz ürünler için mutfak masa ve sandalyeleri ile mira mutfak takımını görseldeki gibi almak isterseniz 1701.00 TL ödeyerek ürün sahibi olabilirsiniz. Köşe takımı tercih ederseniz ödeyeceğiniz miktar 1763.40 TL’dir.Koyu renk mutfak masa ve sandalye takımı ile siyahın asaletini mutfağınızda hissedebilirsiniz.
Koyu renk mutfak masa ve sandalye takımı ile siyahın asaletini mutfağınızda hissedebilirsiniz.

Siyah renk beyaz gibi tüm benliği ile ortamda kendini belli eden bir seçimdir. Son senelerde trend uygulamalar arasında yer alan cam mutfak masa ve sandalye takımları da dekoratiflik anlamında isteneni verince renk ayırt etmeksizin model çeşitliliği ile karşımıza çıkmaktadır.  Ekonomik tercih istiyorsanız crown masa ve sandalye takımı modeli olan mutfak ürününe 918.00 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Süngerimsi doku kalitesi ile deri görünümü sevenlerin favorisi olabilecek bu mutfak masa ve sandalye takımına bayılacaksınız. İstikbal mağaza ziyareti ile de bu ürünler zincirini daha yakından görebilme fırsatını yakalayabileceksiniz. İstikbal Mutfak modellerinin tamamını incelemek ve satın almak için BU LİNK size yardımcı olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir