Cilt Bakımı

Kabak Lifi Kesesi Nasıl Kullanılır Ne İçin Kullanılır

Kabak Lifi Kesesi Nasıl Kullanılır– Hanımlar sizler için bu yazımızda kabak lifi kesesini inceledim. Bir süredir görüyorum da çok şeye faydası varmış aslında kendim için de bir tane almak istedim ama önce biraz araştırayım dedim kullananların yorumlarını da önemseyerek birkaç yeri araştırdım ve sizinle de paylaşmak istedim bu durumu. Özellikle ciltteki ölü derileri temizleyip kan dolaşımı sağlaması ilgimi çekti. Selülit gibi sorunlara da iyi geliyormuş. Ya da bacaklarınızda batıklar varsa bunun ne kadar iyi geldiğini söylemek isterim. Ama tabii ben daha denemiş değilim ama deneyenlerin yorumları ile ben de alacağım inşallah. Buradan kabak lifi kesesi kullananların yorumlarını görebilirsiniz.Açıkçası hani selülit filan değil ama bacaklarda çıkan batık sinir bozucu olabiliyor işte kabak lifi sayesinde bunlardan kurtulmak mümkün. Kabak lifi kesesi biraz sert bir yapıda aktarlardan filan alabilirsiniz hem de cüzi bir fiyata sanıyorum. Kabak lifi ile keselediğiniz cildiniz biraz acıyabilir çünkü kese sert bir yapıdadır ama hiç korkmayın ilk seferde biraz hafif keseleme yapın ne kadar hissederseniz o kadar deri altından kan akışı hızlanacak ölü deriler yok olacak yerine tertemiz canlı bir cilt gelecektir. Hem batık denilen olaylardan kurtulacak selülit olan bölgelerde de iyi geldiği söylenmekte. Yüzünüz için de küçük parçalar kesip kullanabilirsiniz. Yüzünüze çok tahriş etmeden hafif hafif keseleyip kan akışını hızlandırabilirsiniz.


Kabak lifi kesesi ile her duşta alışkın yapıp keselenirseniz cilt sorunlarınız kalmayacaktır. Hem daha doğal hem faydalı kabak lifi kesesini aktarlardan bulabilirsiniz. Banyoda kabak lifi kesesini kullanmadan önce sıcak suya biraz dinlendirin sonra kullanın suda bekletilmezse çok sert olur kullanamazsınız. Yine sabun olarak da doğal bir sabun kullanmanızı öneririm ve kurutmak için makineye atmayın suda durulayın ve nemsiz bir yerde kendi kendine kurumasını sağlayın. Çok uzun süre kullanmamanızı öneririm yani en fazla 2-3 ay kullanın sonrasında yenisini alıp kullanmak daha sağlıklı olacaktır. Zaten ucuz bir şey olduğu için aile bireylerine de ayrı ayrı alabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba öncelikle yazınız çok bilgilendirici olmuş. Ellerinize sağlık,
    benimde kullanmış olduğum kabak lifi hakkındaki yazımı inceleyebilir ve yorumlarınızı bırakabilirseniz çok sevinirim. Sevgiler..

    Kabak lifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu