Kapşonlu Çocuk Hırkaları Örnekleri Yepyeni Modelleri Görmeye Ne Dersiniz

Kapşonlu Çocuk Hırkaları Örnekleri– En sevilen örgü türleridir tahminimce çocuk örgüleri. Hem sevimli, hem de daha kısa sürede tamamlanabilen çok faydalı ve çok kullanışlı örgü çeşitleridir. Severek yapacağınız çocuk örgülerinden biri de çocuk hırkalarıdır. Her çocuğun ihtiyacı olabilen kışın daha çok ihtiyaç olan hırkalara kapşon eklediğinizde daha bir sevimli ve kullanışlı olacağını düşünüyorum. Öreceğiniz hırkalara kapşon eklemeniz halinde çocuğunuza ayrıca bir şapka takmak zorunda da kalmazsınız. Sıradan modelleri biraz daha sevimli şirin hale getirerek çocuklarınızın da severek giymesine olanak sağlamış olursunuz. Örneğin kapşonunu hayvan figürüne benzeterek onun ilgisini çekebilirsiniz. İşte tam da anlatmak istediğim alttaki örnek gibi. Kışa şimdiden hazırlık yapmak isteyen anneler çocuklarınızın zevkine uygun örgü kapşonlu hırka modellerini inceleyerek tabii çocuğunuzun da fikrini alarak onun zevkleri ve istekleri doğrultusunda bunu yapmanız daha doğru olacaktır.

orguden kapsonlu cocuk hirkasiorguden kapsonlu cocuk hirkasi

Yukadaki örnekte etiketi yeni farkettim:) Hanımlar hazır olmasına aldırış etmeyin bence siz daha iyisini ve iyilerini örebilirsiniz. Bu tarz ikili düğmeleme sistemi çocuğunuzun göğsünü soğuklardan daha iyi korumanıza da yardımcı olacaktır. Tekli düğmeli olduğu zaman açılabilme durumu olabiliyor. Yine konumuzun ana başlığını vurgulayan kapşona bakacak olursak hırka ile birleştirilmiş minik tavşan kulakları ile çok sevimli görünmüş. Daha farklı örgüden en yeni çocuk hırka modelleri için ise burayı ziyaret edebilirsiniz.


haroso orguden kapsonlu cocuk hirkasi

haroso orguden kapsonlu cocuk hirkasi

Kapşonlu örgü hırkalar hem kız çocuklara hem erkek çocuklara çok yakışacağı düşüncesindeyim. Renklerini doğru seçtiğiniz sürece ayrımı yapabilirsiniz. Yaptığınız kapşonlu hırkaların rengine desenine uygun olarak patik eldivenle kombine edebilirsiniz. Tabii illa şiş örgüsü ile örmeniz şart değil tığ işini seven hanımlar tığ örgüsü hırkalar da örebilirler. Aşağıdaki model buna çok iyi bir örnek. Çiçek motifleri ve pembe rengi ile tam da kız çocuklarının ilgisini çekecek türde. Daha fazla kapşonlu çocuk hırkalarını bulabileceğiniz galerimizdeki örnekleri de incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdiden yapacak olan arkadaşlar kolaylıklar dilerim ellerinize kuvvet..

pembe tig isi orgu kapsonlu cocuk hirkasi

pembe tig isi orgu kapsonlu cocuk hirkasi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir