Kat Kat Örgü Bebek Eteği Yapımı Videolu Anlatım Küçük Prenseslerinize Çok Özel Modeller

Kat kat Örgü Bebek Eteği Yapımı Videolu Anlatım– Çok şirin ve yapımı çok kolay bebek eteğinin uygulamalı ve açıklamalı anlatımlı videosunu siz değerli takipçilerimiz için paylaşıyoruz. Minik prenseslerinize hem yazlık hem kışlık giydirebileceğiniz çok hoş kat kat örgü etekler örmek istemez misiniz? Sizlere sunacağımız örneklere bakarak hem de en altta yer alan videoyu izleyerek tam yazlık kat kat fırfırları olan çok güzel etekler yapabilirsiniz. Aslında bebek etekleri olarak başlık açmıştım ama modeli büyük olarak örerek kız çocuklarına da yapabilirsiniz. Özellikle bayram yaklaşırken onlara tam bir bayram hediyesi olabilecek kat kat örgü etekler yapıp onları mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz fırfırları olan kat kat yerlerini farklı renklerden yapıp daha hoş modeller yapabilirsiniz.

Aşağıdaki örnek gibi örneğinizde ajurlara yer vererek yazlık etek olmasını sağlayabilirsiniz. Tabii şiş yerine tığ işi yazlık için daha ince uygun olacaktır. Bebeği olacak arkadaşlarınıza yakınlarınıza da çok özel hediye olarak düşünebilirsiniz kat kat örgü bebek eteğini.ajurlu orguden kat kat orgu bebek etegi

ajurlu orguden kat kat orgu bebek etegi


Yapacağınız etek modelinde değişik teknikler motifler kullanarak daha hoş bir etek ortaya çıkarabilirsiniz. İster tek renkli isterseniz iki ya da daha fazla renkler kullanarak bebek eteği yapabilirsiniz. Ama bence çok renkli daha hoş bir görünüm sunacaktır. Size aşağıda sunduğum örnekte çok fazla süsleme yapılmış sıradanlıktan çok uzak. Tam bir bayramlık olabilir kız bebekler ve çocuklarınız için.

iki renkli tig isi kat kat bebek etegi

iki renkli tig isi kat kat bebek etegi

Bu sunacağım son modelin ta kendisini videolu anlatımını bulabileceksiniz. Eğer eteğe nasıl kat veriliyor bilmiyorsanız videodan kat kat örgü etek yapımını öğrenebilirsiniz siz de. Bu tür çok süslü bebek elbiseleri kıyafetleri dışarıda çok daha pahalı. O kadar para neden vereyim ki diye düşünenlerdenseniz siz el emeği göz nuru daha güzellerini yapabilirsiniz. Derya baykal modelleri ile örgü bebek elbiseleri konulu yazımız da ilginizi çekebileceğini düşünerek buradan sizlere sunmak istedim.

Aşağıda değişik örneklerden oluşan örgü etek modellerini sizin için topladık ve görsel bir galeri oluşturduk. Görsellerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilir, ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

 

ÖRGÜ ETEK MODELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir