Keçe Ve Örgü Broşlar Rengarenk Örnekler Hanımların Çok Hoşuna Gidecek

Keçe Ve Örgü Broşlar– Modaya fazla düşkün olmayan veya günlük rahat giysileri tercih edenler için broş, abartılı bir aksesuar olarak görünse de aslında çoğu kombinde farklı ve şık bir hava yaratmasıyla son günlerde dikkat çekmeyi başarıyor. Aslında broş kullanmanız sizi daha farklı, daha yaratıcı ve kıyafetinizin özgün görünmesini sağlar. Broşlar yaka ve ceketlere takıldığı kadar berenize, mantonuza, şapkanıza, kıyafetlerinizin alışılmadık yerlerine takabileceğiniz bir moda aksesuarıdır. Elbise, şal, tişört, gömlek gibi giyim parçalarıyla yada ceket ve manto yakalarına iliştirebileceğimiz broşları günlük hayatımızda bizi farklı kılabilir. Hem rahat hem şık hem de farklı bir görünüm sağlayabiliriz. Aynı zamanda askı ve sırt dekoltelerinin bulunduğu gece elbiselerinde de kullanabileceğiniz broşlar yine bize farklı bir hava katacaktır. İşte bu harika aksesuarları son dönemin modası keçelerle rahatlıkla yapabilirsiniz. Örgü örmeyi sevenler basit ve kısa süreli örgülerle çok şık broşlar ortaya koyabilirler. Keçelerle ya da örgü ile yapacağınız broşlarla özel davetlere de katılabilirsiniz. Aşağıdaki örnek gibi keçelerle kolay çiçekler yapıp ortasına şık düğmeler incili boncuklarla süslemeler yaparak broşunuzu özelleştirebilirsiniz. 

kece isi cicek bros örneklerikece isi cicek bros örnekleri

Sadece giysiler değil saçlarımızda da kullanabileceğimiz broşlar hem saç tokası olarak kullanılabilir hem de eğer dilerseniz saç bandı veya taçların üstüne de kullanıp görünüm açısından bir farklılık katabilirsiniz. Keçe ya da örgü broşlara lastik geçirerek dediğimiz gibi saç tokası, ya da bileklik gibi örnekler yapabilirsiniz. Keçe ya da örgü broşları kendinize özgü şekilde farklılaştırabilirsiniz. Sizlere fikir olsun diye çok tatlı örnekler sunmak istedim. Yine aşağıdaki uğur böceği görünümlü keçe broş üzerine boncuklarla değişiklik yapılması çok hoş görünüm sağlamış. Bu tarz broşlar her yaştan bayana yakışır diye düşünüyorum. Yine en çok yapılan örnekler çiçek motiflerinden oluşuyor. Değişik çiçek örneklerine de galerimizde rastlayabilirsiniz.


keceden ugurböcegi bros

keceden ugurböcegi bros

Taç ve saç bandına takabilirsiniz derken çanta, cüzdan, ayakkabılarınıza da iliştirebileceğinizi söylemeden geçmeyelim. Özellikle ayakkabılarda küçük broşların çok hoş durduğunu söyleyebiliriz. Aşağıdaki örgüden yapılmış çiçek motifini de yakanız dışında çantanıza hatta daha küçük örnekleri ayakkabılarınızın üzerinde bir düşünün ne kadar hoş görünür. Hatta çok farklı kendinize özel hissedebilirsiniz. Bu tarz farklı takılardan hoşlanıyorsanız örgü takı modellerini inceleyebileceğiniz bu yazımıza uğrayabilirsiniz. 

örgü cicekli bros örnekleri

örgü cicekli bros örnekleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir