Kelebek Mobilya’nın ahşap yemek odaları ile dekorasyon yenilemek ister misiniz?

Kelebek Mobilya queen yemek odası ile sıcaklığı odalarınızda hissedebilirsiniz.
Kelebek Mobilya queen yemek odası ile sıcaklığı odalarınızda hissedebilirsiniz.

Ahşap tasarım mobilya modelleri ev dekorasyonlarında klasik çizgiyi sevenlerin tercih ettikleri modellerdendir.Yemek odası dekorasyonlarınızda ağaç görünümlü yemek odası takımı modellerini seviyorsanız meşe rengi ve daha koyu tonu ile sahip olabileceğiniz Kelebek Mobilya queen yemek odası takımını görünce asla hayır diyemeyeceksiniz. Retro tarzının bir simgesi gibi yemek odanızda hakimiyet kuracak olan bu tercihiniz için en yakın Kelebek Mobilya mağazasına giderek incelemede bulunabilirsiniz. Farklı kapak alternatiflerini de size sunan bu yemek odası takımı için paha biçilen fiyat ise 3.518 TL’dir.

Sade görünümlü bir yemek odası görünümünü Kelebek etkisindeki redoro yemek odaları ile gerçekleştirebilirsiniz.
Sade görünümlü bir yemek odası görünümünü Kelebek etkisindeki redoro yemek odaları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Dayanıklı uzun süre kullanabileceğiniz bir yemek odası takımına sahip olmak ister misiniz? Kelebek Mobilya’dan alacağınız redoro yemek odası takımı en özel tasarım yemek odaları arasında kendini göstermekte; sadeliğindeki dekoratiflik ile büyülenebileceğiniz tarzı odalarınızda hissetmenize yardımcı olabilmektedir. Meşe ve metalik efektli kahve tonunu yemek odamda görmeliyim harika bir seçim olacak diyenler hiç düşünmeden bu takıma sahip olma fırsatını değerlendirmek adına harekete geçebilirler. Takımın iki parçalı masa tablası ve sağlam sandalyeleri de oda dekorasyonlarını hareketlendirmeye yardımcı unsurlar olarak karşınıza çıkacaktır. Memnun kalacağınız bu yemek odasında sevdiklerinizi ağıtlama mutluluğu da keyif verecek haz duygusu olarak sizleri mutlu edecektir.Vetton yemek odaları ile yemek odalarınızda zariflik kendiliğinden hüküm sürmeye başlayabilecektir.
Vetton yemek odaları ile yemek odalarınızda zariflik kendiliğinden hüküm sürmeye başlayabilecektir.

Beyaz ve ahşap uyumuna bayılacağınız son derece harika bir dekoratiflik ile baş başa kalacağınız yemek odası dekorasyon hazırlığına başlamaya ne dersiniz? Sizleri memnun edecek tasarım harikası konumundaki bu yemek odası dekorasyon hazırlığında Kelebek Mobilya’nın vetton yemek odası takımını görünce bu benim yemek odamda mutlaka olmalı diyeceğinizden emin olabilirsiniz. Zarifliği ve inceliğin uyumunu bir arada hissettiren bu yemek odası takımında boyalı ayak sistemi ahşap ile harika bir konsept oluşturmaktadır. Farklı kapak alternatiflerini de Kelebek mağazalarında inceleyerek zevkinize göre tercihinizi kısa zamanda gerçekleştirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Yemek odası dekorasyonlarınız için 3.614 TL ödemeye değer diyorsanız bu yakıma sahip olmak için en yakın şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Kelebeğin yemek odaları ile merak ettiklerinizi sormak için yorumlar bölümünden bana ulaşmanızı bekliyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir