Kır Düğünü İçin Gelinlik Modellerine Bayılacaksınız

Kır Düğünü İçin Gelinlik Modelleri– En güzel gelinlik modellerini sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdide genç kızların belki çoğunun hayalinde olan kır düğünü için tercih edilebilecek gelinlik modellerini sizler için derlemeye çalıştık. Ne kadar da üzerimize yakışan beğendiğimiz modeli tercih etmeye çalışsak da daha çok genç kızlar düğünün yapılacağı mekanın da gelinlik tercihinde büyük önemi bulunmaktadır. Kır düğünü için evet diyenler için harika gelinlik modellerini yazımızın içinde inceleyebilirsiniz.Kır düğünü için daha resmiden ziyada daha rahat dağınık bir plan düşünebilirsiniz bu saçlar için de geçerli. Çiçeklerin bolca yer verildiği bir konsept düşünülebilir kır düğünleri için genel bakılırsa. Benim de en sevdiğim konseptlerden biri kır düğünleri görünce yeşillik beyaz çiçekleri görünce ilgimi çekmiyor değil lakin bizden geçti diyebilirim 🙂 Ama yeni evlenecek genç kızlarımız düğün telaşında olanlar için kır düğünü güzel bir seçenek olabilir. Genelde gelinlik modellerimize baktığımızda daha sade saçlarda dağınık dalgalı ya da dağınık topuz düşünülebilir. Yine gelinliğinize uyan renkli çiçekler gününüze renk katacaktır. Kır düğünü için renkli çiçekleriniz mutlaka olmalı diye düşünüyorum. Peki ya 3 boyutlu gelinlik modellerini gördünüz mü? Buradan 3 boyutlu gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.


Tek parçadan ziyade iki parça gelinlik modellerini de düşünebilirsiniz kır düğününüz için. Başınızda bir taç yerine çiçeklerden yapılmış bir taç daha güzel olabilir kır düğününde. Kabarık gelinlikleri ben çok kır düğününe yakıştıramıyorum zaten incelediğimizde daha çok sade ve kabarık olmayan modeller karşımıza çıkıyor. Gelinliğinizin zarif hafif uzun kuyruğu olabilir. Emin olun çimenlerin içinde bembeyaz şekilde siz yürüdükçe gelinliğin uzun kuyruğu da sizinle birlikte güzel bir ahenkle salınacaktır. Hazır modellerin dışında gelinliğinize kendiniz de bir takım şeyler eklemek isteyebilirsiniz. O zaman özel bir dikim için moda evlerini ziyaret edebilirsiniz.

Kır düğünü için incelediğiniz gelinlik modelleri içinizi açacak. Galerimizde daha fazla modeli inceleyebilirsiniz. Hem tesettürlü arkadaşlarımızı da unutmadık onlar için de kapalı gelinlik modellerini görebilirsiniz tabii ki kır düğünü konsepti için. Kır düğünü için sırt dekolteli gelinliklerle daha dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Kır düğünleri için vintage tarzı örnekleri de tercih edebilirsiniz. Hatta bel bölümünün arka kısmında kocaman bir fiyonk harika bir görünüm sergileyebilir. Çok kabarık olmayan A kesim gelinlikler kır düğünleri için ilk tercihlerden ama kabarık da olsun biraz diyorsanız tercih yine sizin tabii. Diğer modeller için daha fazlası için yazımızın hemen sonundaki galerimizi incelemeyi de ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir