Kırmızı renk nasıl kombin edilir ?

kırmızı renk kombinleri
kırmızı renk kombinleri

Kırmızı renk giymek biraz cesaret işidir.Albenisi yüksek kırmızı renk genelde kadınlar tarafından işin kolayına kaçılarak çoğunlukla siyah ve beyaz ile risk almadan kombin edilir. Genellikle kırmızı ve siyah kombini yapılır ve gerçekten de bu iki renk birbirine çok yakışır. Girdiğiniz her ortam da dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz bir renk olan kırmızı renkli kıyafetlerinizi farklı renklerle kolaylıkla kombin etmeniz mümkün olacak. Başlıbaşına dikkat çeken bir renk olan kırmızı renk zaten ön plan da olacağı için renkleri çok fazla birbirine karıştırmamak gerekiyor. Mesela baştan aşağı kırmızı giydiniz ve dudağınıza da kırmızı renk bir ruj sürseniz bana göre bu oldukça abartılı olacaktır. Bunun yerine daha doğal ve açık renk bir ruj tercih ederseniz giydiğiniz kırmızı elbise daha ön plan da olacaktır.

Kırmızı bir gece elbisesi giymek istiyorsanız ,kesinlikle altın sarısı aksesuar ve takılar kullanarak kırmızı renk abiyenizi daha da cazip hale getirebilirsiniz.Kırmızı rengi birde leopar desen ile kombinleyerek ortaya çıkan çarpıcılığı görmenizi tavsiye ederim.leopar desen kombin
leopar desen kombin

Günlük spor kıyafetlerinizde kırmızı renk parçalar giyecekseniz,kombinleyeceğiniz diğer parçaların renkleri gri,vizon ,lacivert tonlu renklerden olmalı.İster spor ister klasik giyinin kırmızı renk kullanacaksanız itici olmamak için kırmızıyı yumuşatarak diğer parçalara geçişi tamamlamalısınız.Bu renklerde,vizon,krem yada pudra olmalı.Kırmızı rengi çok dikkat çekici bulanlardansanız,gri ,lacivert yada siyah renk parçalar giyip,aksesuarlarınız kırmızıdan seçebilirsiniz.Saat, takı, eşarp, çanta, ayakkabı, şal, fular gibi..

kırmızı renk nasıl giyilir
kırmızı renk nasıl giyilir

Kırmızı tek parça elbise giymek istiyorsanız ben kesinlikle çorap giymemenizi tavsiye ederim,illa ki çorap giyenlerdenseniz renk olarak ten rengi kullanarak elbisenin ambiyansını bozmamalısınız.


Kırmızı pantalon giyecekseniz ben kesinlikle altın rengi bir kemer kullanmanızı öneririm.

Çiçek Desenli Ayakkabı Modelleri İçin Tıklayınız

PEMBE ELBİSE MODELİ KOMBİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

Pembe Elbise Modelleri Kolu işlemeli pembe abiye elbise modeli Uzun pembe abiye elbise modeli Kuyruklu pembe elbise modeli çok hoş Mini vücudu saran pembe elbise modeliYakası taşlı pembe elbise modeli İşlemeli ve dantelli pembe elbise modeli Şık pembe elbise modeli güzel dimi Yakası hareketli pembe elbise Kuyruklu işlemeli dantelli pembe elbise modeli

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir