Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli Öneriler

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli– Türkiye ortalaması kısa boylu kadınlardan oluştuğu için biz de sizlere böyle bir yazı sunmaya çalışacağız. Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli kendilerini nasıl daha uzun gösterebilir bazı önerilerde bulunacağız. Hem kısa hem kilolu iseniz tabii buna göre de önerilerimiz olacak. Kısa boylu olanlar özellikle kıyafet bulmakta da zorluk çekebilir özellikle uzun pantolonlar uzun kollar bunlar kendi ölçülerinize göre kestirilerek uygun şekle sokulmalı. Bununla birlikte kısa boylu kadınlar bence kesinlikle rengarenk giyinmemeli. Tek bir renk daha boyunuzu uzun gösterecektir. Ama renkli giyim kısa boylu kadınlarda daha tıknaz kısa boy gösterecektir sizi.Kısa boylu kadınlar en başta topuklu ayakkabı giyinmeyi seviyorlarsa avantajlılar en azından 3-5 cm oradan yırttınız demektir ayrıca kıyafet konusunda da dediğim gibi tek renk giyim ve kendinize yakışan giyimle daha şık ve uzun görünebilirsiniz. Eğer spor bir giyim tarzınız varsa önemli bir taktik daha ki jean thsirt giydiğinizde pantolon üzerine thsirtünüzü sarkıtmayın aksine pantolon içine aldığınızda daha uzun görüneceksiniz deneyin görün. Pantolon seçimi olarak yine kısa boylu kadınlar düşük bel yerine daha yüksek pantolonlar giymek önemli bir püf noktadır. Yazları da özellikle kısa kapri tarz pantolonlardan sakınmanız gerekir. Etek tercihinde ise kısa boylu hanımlarımız eğer bacaklar düzgün ve güzelse mini etek tercihleri olabilir mini etekler daha uzun görünmenizi sağlayacaktır. Elbise seçiminde ise yine çok bol yerine vücudunuza uygun tam gelen modeller tercih edilmeli. Salaş model seviyorsanız da uzak durmalısınız.


Siyah renk emin olun hem kısa hem kilolu bayanların kurtarıcısı olan harika bir renk tercihidir kıyafetlerde. Siyah hem uzun hem zarif ve ince gösterme adına en çok tercih edilen renklerdendir. Kısa boya sahip kadınların sadece giyim tarzı önem arz etmez yine kullandıkları aksesuarlar da boylarına doğrudan etki edebilir. Çantalar kemerler gibi aksesuarlarda dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Kemer olarak büyük kemerler yerine kullanılacaksa daha ince modeller tercih edilmelidir yine çanta olarak çok büyük modeller tercih etmek olduğunuzdan kısa ve tıknaz görünmenize neden olur. Daha küçük çantalar tercih edilebilir. Gömlek giymeyi seven hanımlar kolları yukarı sıvayarak daha tarz ve uzun boylu görünebilir ki uzun gömlek kolları daha kısa görünmenizi sağlar. Bu yarım kollu üst kıyafetleri de olabilir aslında.

 

 

2 thoughts on “Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli Öneriler

  • 22 Haziran 2018 tarihinde, saat 14:05
    Permalink

    Bakım, Sexy Olmak , Eski Sevgiliyi Geri Getirmek gibi birçok konuyu içinde barındıran kadınlarca.com seni de bekliyor! Sen de püf noktaları öğren ve 1 adım ÖNDE OL!

  • 1 Şubat 2018 tarihinde, saat 01:21
    Permalink

    Güzel Bir Yazı Olmuş Emeğinize Sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir