Kız bebek odası dekor ipuçları

Kız bebek odası dekorasyonu için kız bebek odası takımı almayı düşünebilirsiniz.

Kız bebek odası dekorasyonu birçok kişi için zor tamamlanan dekorasyonlardandır. Bebek bekleyen çiftler için oldukça zor olan bu süreçte sizlere yardımcı olmak adına bazı tavsiyelerde bulunacağım. Kız bebek odaları erkek bebek odası dekorasyonuna göre daha cicili bicilidir. Bu sebeple dantelsi detaylar, kurdeleli görünümler, cicili bicili duvar kağıtları, sevimli aydınlatma modelleri, bebek odası halılarından en güzelleri ile bebek odalarınız son derece muhteşem görünüme kavuşabilir. Üst resimde gördüğünüz kız bebek odası takımı ile kız bebek odalarında canlandırıcı havalar estirebilirsiniz. Sadece pembe ile değil de kız bebeklerin sevebileceği pembe tonları ve açık renklerle bir araya gelen dekoratif ürünlerle odalar bir başka görünecektir.

blank
Uzun ömürlü mobilyalar ile kız bebek odanız sık değişime mahkum olmaz.

Kız bebek odaları uzun ömürlü olsun istemez misiniz? Bebeğinizi için yaklaşık 10 yıl kullanabileceğiniz harika bir oda dekore edebilirsiniz. Güvenlikli bir beşik, şifonyer, bebek ile ilkokul çağının kaldırabileceği aydınlatmalar ve perdeler sayesinde oda uzun süre kullanılabilir hale getirilebilir. Bunun güzel bir örneğini üst resimde karşınıza sunuyorum. açık duvar rengi, uçuk pembe renkli detaylar ile oda ne çok boğucu ne de çok sade görünüme kavuşmuş bence. Sizce de öyle değil mi? Odada yer alan tekli kanepeler, puf ve tek kişilik yatak ile oluşturulan dekor da ileri ki yılların ihtiyaçlarına yanıt verecek bir dekoratiflik mevcut. Bu görünümde sizin de hayır diyemeyeceğiniz fonksiyonellikler odada hakimiyetini ilan etmekte. Siz de bu kaliteli görünüme evet demek istiyorsanız çok fazla düşünmeden üstteki gibi ürünlere yakın bir oda görünümü elde edebilirsiniz.Sade renklerle kız bebeğiniz odasında huzuru yakalayabilir.

Bebek odası dekorasyonları açık renklerle daha huzurlu hale gelir. Siz de bebek odası dekoradyonunuzda gri, sarı uyumunu yakalayarak üstteki gibi huzur dolu ortam zenginlikleri yakalayabilirsiniz.  Birbirinden güzel görünümlere yer açan dekoratif tablo modelleri de beklenen etkiyi sağlayarak kombini yakalamanızda yardımcı olacaktır. Dekorasyonda renk uyumu da böylece gerçekleştirilerek hem sade, hem kullanışlı hem de bebeğinizi mutlu edecek bir oda dekoru elde edilebilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir