Kız Çocuk Örgü Elbise Modelleri Renk Renk

Kız Çocuk Örgü Elbise Modelleri– Kız çocukların sanki erkek çocuklara göre giyim durumu daha avantajlı. Etekler, elbiseler renk açısından da çok çeşitli giyinebiliyorlar. Özellikle kız çocukların kıyafetlerine baktığımızda daha renkli daha süslemeli olarak karşımıza çıkıyor. Hazır modeller kadar örgü çocuk kıyafetlerinde de oldukça geniş modeller görebilirsiniz. Kız çocuklarına bir pantolon yerine hoş bir elbise giydirmek onu daha sevimli göstereceğinden emin olabilirsiniz. Ne dersiniz hanımlar kızınıza elbisesini kendi ellerinizle örmek istemez miydiniz? Dilerseniz ilk örneğimizle başlayalım. Modeller size fikir de sunmuş olacak aynı zamanda.

tig isi yazlik kiz cocuk orgu elbise modeli
tig isi yazlik kiz cocuk orgu elbise modeli

Tam da yazın ortasında iken bu yukarıdaki örnek çok uygun bir model olacaktır diye düşünüyorum. Canlı renkleri ve modeli ile bu sıcaklarda çocuğunuza bu tür bir model düşünebilirsiniz. Tabii kışın da uzun kollu bir kazakla giydirebilirsiniz. Yine yazlık bir örnek aşağıda duruyor. İki renkli dantel örgüden örülen bu elbise şıklığı ile de ön planda. Etek kısmındaki fırfırlar eminim kız çocuklarının da hoşuna gidecektir. Çünkü çok iyi hatırlıyorum küçüklüğümde nerede fırfırlı elbise etek görsem ilk ona gözüm takılıyordu benim de. Kız çocuk örgü elbise modellerinin daha fazlasını galerimizden inceleyebilirsiniz.dantel orgu kiz cocuk orgu elbise
dantel orgu kiz cocuk orgu elbise

Anneler anneanneler, babaanneler, teyzeler, halalar bu modellerden sizler de yapıp ailenizin küçük prensesini sevindirebilirsiniz. El emeği göz nuru ömür boyunca saklayabileceği bir hatırası olacağı da kesin. Dilerseniz daha önceki yazılarımızdan derya baykal modelleri ile örgü bebek elbiseleri konulu yazımızı buradan inceleyerek minik bebeklerinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

pembe ve yesil orgu kiz cocuk elbise
pembe ve yesil orgu kiz cocuk elbise

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir