Laura Ashley duvar kağıdı modelleri ile 2016 senesinde duvarlarınızı yenileyin!

Norwall_AB27650
Duvar kağıdı seçiminizde çiçekli duvar kağıtları ile odalarınızda bahar etkisini yakalayabilirsiniz.

2016 senesinde duvar kağıdı seçimlerinizde trend bir tercih olarak tavsiye edebileceğim Laura Ashley duvar kağıdı modellerinden faydalanmaya ne dersiniz? Yeni sezonda bu duvar kağıtları ile romantikliği odalarınızda hissedebilirsiniz. Üstteki resimde de gördüğünüz üzere çiçeklerin yer aldığı duvar kağıdı modellerinden faydalanarak romantikliğe davetiye çıkarabilir; ya da bahar etkisini hissedebileceğiniz odalarınızda bahar etkisini şimdiden hissetmeye başlayabilirsiniz. Renkli ve iç ısıtan bu tarz duvar kağıdı modellerinin yer aldığı kataloglara göz atmanız tercihlerinizde ürün seçiminde çeşitlilikten faydalanmanıza yardımcı olabilecektir.

Laura Ashley duvar kağıtları ile duvarlarınızda vintage etkisi yakalayabilirsiniz.
Laura Ashley duvar kağıtları ile duvarlarınızda vintage etkisi yakalayabilirsiniz.

Şık desen ve renklerin büyülü dansı da diyebileceğimiz renk cümbüşünü yakalayabileyeceğiniz Laura Ashley duvar kağıtları ile estetik görünüm odalarınızda hissetmek uzağınızda olmayacak. Laura Ashley duvar kağıtlarında vintage etkisini yakalamada yardımcı olacak nesne ve renk bütünlüğünü hissettirmektedir. Bu duvar kağıtları ile odalarınızda elde etmeyi hayal ettiğiniz zarif görünümlerin kendiliğinden odanıza hakim olduğu karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.Duvar kağıtları 2016 denildiği zaman akla gelen Laura Ashley duvar kağıtları koleksiyon incelemesinde bulunma arzunuza karşı koymayın ve özel oda görünümlerinin kendiliğinden oluşmasına zemin hazırlayın.Mavi ve yeşil Laura Ashley duvar kağıtları ile evinizde huzura davetiye çıakrın.
Mavi ve yeşil Laura Ashley duvar kağıtları ile evinizde huzura davetiye çıkarın.

Kuşların ve damask desenlerin yoğun kullanıldığı Laura Ashley duvar kağıtları kataloglarında desen çeşitliliği ile her odanızda farklı bir tasarımın yer almasına rehber olabileceksiniz. Güzel ev dekorasyonlarınızda canlılık, sadelik, hareketlilik ya da doğanın bütünlüğü siz ne seçerseniz o tarz dekorasyon oluşumunu bu duvar kağıdı uygulamaları ile gerçekleştirebileceksiniz. Desenleri ile huzura davetiye çıkaran mavi ve yeşil karışımı üstteki uygulama sizce de güzel değil mi? Biraz doğa biraz eskiyi anımsatıcı bu görünüm yakalamak artık Laura Ashley duvar kağıtları koleksiyonları ile son derece kolay. Mat renkleri canlandıran figürler ya da canlı renkleri durağanlaştıran nesne tercihleri ile odalarınızda son derece farklı görünüm arayışlarınıza cevap oluşturabilecek Laura Ashley duvar kağıtları seçimleriniz arasında yer alabilecektir. Pastel ve yumuşak renk geçişlerinin mümkün kılındığı bu duvar kağıtları modellerini incelemeye ne dersiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir