Leopar deseni giyerek cesaretinizi gösterin

leopar desenler nasıl kombinlenir
leopar desenler nasıl kombinlenir

Her mevsimin deseni olan leopar kombin edilmesi oldukça zor olan parçalardandır.Bir anda kıyafetinizin yada üzerinizde taşıdığınız parçanın yanlış kombin edilmesi halinde çıtasını ve kalitesini düşürebilirsiniz.Leopar desenli parçaları kombin ederken birkez daha düşünmelisiniz. Asla modası geçmeyen trendler arasın da olmayı başaran leopar desenler her sezon da farklı giyim modelleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Dişiliği ön plana çıkartan bir desen olan leopar desenli giyim modelleri, ünlü modacıların kreasyonların da yer alarak araların da birçok ünlünün de bulunduğu bayanlar tarafından sevilerek kullanılıyor.

leopar desenli tulum modeli
leopar desenli tulum modeli

Leopar desenli parçaları kombin etmek zor olduğundan her detayı göz önünde tutmanız gerekiyor.Leopar deseni tek bir parçada kullanmanız çok doğru bir seçim olacaktır.Doğru kombin edildiğinde leopar desenin size kattığı havaya emin olun bayılacaksınız.Vücut proporsiyonunuza göre giyinmek her kıyafet için gereklidir ,leopar desende ayrıca bir dikkat gerektiriyor.Ufak göğüslü iseniz mutlaka leopar deseni bluz yada ceket tercihi olarak kullanmalısınız.Geniş basene sahip kadınlar leopar deseni ,etek yada pantalon olarak kullanmamalılar.

leopar desenli elbise modeli
leopar desenli elbise modeli

Leopar desen oldukça iddialı olduğundan ,kıyafet seçiminde çok dikkat çekici buluyorsanız,çanta,atkı,saat gibi aksesuarlarınızda leopar desen kullanmayı öneririm. 2016 ilkbahar ve yaz sezonuna farklı markaların koleksiyonların da tekrar yerini alarak değişik tasarımlar ile bayanlara sunulan leopar desenli giyim modelleri ile oldukça şık ve dikkat çekici bayanlar arasın da olmanın özgüvenini yaşayacaksınız. Özellikle leopar desenli elbise modelleri bu yaz bayanlar tarafından oldukça rağbet görerek hem günlük hem de özel günler de değişik kombin ve modeller ile bayanların tercihi olacak. Leopar desenli abiye modelleri ise sizleri özel davetler de gecenin en şıkları arasın da olmanızın gururunu yaşatacak.


Leopar desenli kıyafetleri kalın ve dolgu topuklu hiç bir ayakkabı ile kullanmayın.Stiletto yada ince topuklu ayakkabılar leopar desenin hakkını veren ayakkabı modellerindendir.Leopar desenli kıyafetlerinizi diğer renklerle kombin ederken kırmızı ve siyah gibi keskin renklerden uzak durmalısınız.Daha çok bej,kahve,yeşil ve lacivert gibi renklerle kombin ederseniz göze oldukça hoş görüneceksiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir