Lüks Oturma Odalarından Yeni Sezon Önerileri

2016 lüks İstikbal oturma odası modelleri seçiminde bulunarak lüks salon dekoru oluşturabilirsiniz.
2016 lüks İstikbal oturma odası modelleri seçiminde bulunarak lüks salon dekoru oluşturabilirsiniz.

Lüks oturma odası dekorasyonu yeni sezon ev dekorasyonlarında lüks görünüm yakalamak isteyenlerin tercihi olabilecek fikirlerdendir. Lüks dekorasyonda en ilgi çekici olan lüks oturma grubu modelleri ile gerçekleştireceğiniz dekorasyonda üstteki gibi İstikbal kalitesi ve şıklığını salon dekorasyonlarınızda hissettirici uygulamalar tercihinde bulunabilirsiniz. Konforlu oturma alanları ve şık renk kombinleri ile odaya ihtişamlı bir sunum gerçekleştirirken yaşam ünitesinin parlak rengini ve desenlerini de odaya hissettirebilirsiniz. Zigon sehpası, canlı çiçeği ve dekoratif saat modeli ile odada uyumu bire bir yakalayan lüks salon dekorasyonunda aradığınız her şeyi bulabilecek; zevk alarak zaman geçireceğiniz bir ortam sunumu gerçekleştirebileceksiniz.

Lüks duvar dekorasyonları lüks oturma odasında tercih edilebilecek bir seçim olabilmektedir.
Lüks duvar dekorasyonları lüks oturma odasında tercih edilebilecek bir seçim olabilmektedir.

Kimi zaman salon dekorasyonunda aradığınızı lüks duvarlarda gerçekleştirebilir. Duvarlarınızda estetik bir görünüm yakalamada tercih edeceğiniz duvar kağıtları, yeni trend duvar dekor uygulamaları, duvarda yer alabilen canvas bir tablo, duvar çerçeveleri ile dizayn edilmiş bir bölüm ya da iki farklı duvar bölümünde tercih edilen farklı duvar görünümleri gibi seçenekler lüks ortamı bütünleyebileceğiniz görünümler olabilecektir. Üst resimdeki lüks salon için düşünlen tabloların kenarda yer aldığını fark etttiniz sanırım. Dekoratif aydınlatması ve farklılığa yer açıcılığı ile değişik bir sunum gerçekleştiren deri paspas modeli de sizin beğeneceğiniz dekorasyon tarzını yansıtmaya yardımcıdır.Tavan uygulamasında lüks uygulamalar oda dekoratifliklerini arttırabilmektedir.
Tavan uygulamasında lüks uygulamalar oda dekoratifliklerini arttırabilmektedir.

Tavan uygulamalarında estetik görünüm lüks görünüm yakalanmak istenen ortamlarda tercihler arasında yer alabilmektedir. Üst resimde oturma odasındaki lükslüğün yanında tercih edilen tavan uygulamasındaki ihtişam odanın ben burdayımını daha çok arttırmıştır. En özel uygulamalar listesinde birinciliği elden bırakmama odadaki Osmanlı tarzı gibi damgasını vuracak değişimlere yer açıcı olabilecektir. siz de oda dekoratifliklerinizi en özel şekilde gerçekleştirip dekorasyonda aradığınız lüks görünümü üstteki gibi uygulamak isterseniz her ayrıntıyı kombinleyen dekorasyon ipuçlarına dikkat ederek dekor unsur seçimlerinizi ona göre gerçekleştirebilirsiniz. Lüks dekorasyon uygulamanızda takıldığınız noktalar olursa hiç panik yapmayın. Ben sizlerin sorularınızı cevaplayıp imdadınıza koşmak adına daima buralarda olacağım.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir