Maksi etek ve kazak kombinini denemelisiniz !

maksi etek kazak kombinleri
maksi etek kazak kombinleri

Sıcak yaz günlerinde sıkça kullandığımız maksi etekler,kış aylarında da trend olmaya devam edecek. Yazın askılı bluzlarla ve sandaletlerle kombin edilen maksi etekler,kış aylarında kazaklar ile kombin edilerek farklı bir tarzın ortaya çıkmasına yol açacak.
Maksi etekler kazaklarla nasıl kombin edilir ? demeyin oldukça havalı durduğunu söyleyebilirim. Her bayanın elbise dolabın da mutlaka bulunan etek modellerinden biri olan maksi etek modelleri genellikle yaz aylarında da tercih edilse de artık kış ve bahar aylarında da tercih ediliyor. Mevsimine göre seçeceğiniz maksi etekler kazak kombinleri ile trendler arasın da yer alıyor. Yazın giydiğiniz de üzerine sade bir body ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz maksi etekleri bahar ve kış ayların da değişik kazak modelleri ile kullanabilirsiniz.

Soğuk bir kış memleketin de yaşıyorsanız kış ayların da belki de maksi etek tercih etmediniz.. Malum artık bahar aylarını yaşıyoruz. Hazır maksi etek kazak kombinleri trendler arasında iken bu trendi denemeye ne dersiniz? Eğer bir maksi etek sahibi iseniz ve onu nasıl giyeceğiniz kombinleyeceğiniz konusun da pek bir fikriniz yoksa o zaman sizlere işinize oldukça yarayacak kombin örneklerinden fikir edinebilirsiniz.
Maksi etek çok bol kesim değilse ,oversized kazaklarla çok etkileyici bir kombin çıkarabilirsiniz.Bel oyuntunuzun kaybolduğunu düşünürseniz,ahengi bozmayan bir kemer kullanabilirsiniz.Bu tarz eteklerle kış aylarında üşümemek için opak çorap giymelisiniz.
Dış giyimin maksi etek kombinini bozacağını düşünüyorsanız,riske girmemek için en doğru tercih etek boyunda bir kaban tercih etmelisiniz.
Tezatlıktan hoşlanıyorsanız,maksi eteğinizin üstüne dar kesim bir blazer ceket kullanabilirsiniz.Uzun gömlek ve bluzlarınız varsa ve maksi eteğinizle yakışacağını düşünüyorsanız,içinize sokarak kullanabilirsiniz.maksi etek kombinleri
maksi etek kombinleri

Maksi etekler boyunuzu biraz kısa gösterebilir,bu sebeple destek amaçlı topuklu ayakkabı veya topuklu bot,çizme kullanmanızda fayda görüyorum.

maksi etek kazak sokak modası
maksi etek kazak sokak modası

2016 Yılının Trendi Büzgülü Çanta Modelleri İçin Tıklayınız

Tesettür Balık Etek Kombinleri İçin Tıklayınız

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir