Mezuniyet Elbiseleri Liseli Kızlarımıza Özel Modeller | Melekler Mekanı Kadınlar Melektir

Mezuniyet Elbiseleri Liseli Kızlarımıza Özel Modeller


Elbiseleri – Artık bu dönemde yavaş yavaş okulların sonuna doğru gelmekteyiz. Özellikle son sınıftakiler için mezuniyet gecesi heyecanı başlamıştır bile. Özellikle genç kızlarımız bu konuda çok seçicidir. Bu gün onlar için özel bir gün olacak illa ki kendilerine yakışır en güzel kıyafeti elbiseyi tercih etmek isteyeceklerdir. Şimdi genç kızların hoşuna gidebilecek harika mezuniyet gecesi sunacağım.

Genç kızlarımız uzun modeller yerine daha çok kısa elbise modellerini tercih ettiği için daha çok modellerinden kısa modelleri derledim sizler için. Mezuniyetinizin güzel ve unutulmayan bir gün olması için elbise ve o gece nasıl görüneceğiniz çok önemli. Üstelik çok fazla da fotoğraf çekineceğinizi de düşünürseniz elbise önemli. O gece en güzel kızın siz olacağını bir baloya katılan en güzel en alımlı prenses olmayı hayal ediyor olabilirsiniz. İşte sizi bir prenses kadar şık gösterecek mezuniyet elbiselerinden bazıları.

Dantel detaylı elbiseleri bu sene sıklıkla görebiliyoruz. Gecelere en yakışan renk tabii ki yine siyah. Siyah belki yaşınızın çok üstünde gösterebilir sizi ama mezuniyet gecesi de zaten artık liseli değil artık bir üniversiteli genç olacağınızın sinyallerini yakacaktır. Yine pastel renkli kabarık etekli elbiseler de revaçta. Biliyorum aslında elbise ve saç tercihi bir o kadar zor ama keyifli olacak kızlar. Elbisenin kendi bedeninize uyması çok önemli yakışıp yakışmadığını görmek için yakınlarınızdan yardım alabilirsiniz.

Sanırım şuan lise mezuniyet gecem için bir elbise tercih etseydim hemen şu aşağıdaki elbiseyi seçerdim. Arkada uzanan kısım önde yer alan dantel kısım harika zarif bir model. Buna ek olarak siyah ya da takılarla uyan rengi topuklularla gecenin en zarifi siz olabilirsiniz. Makyajınızı da tam bir genç kız edasında abartıya kaçmadan pastel tonlarda yapabilirsiniz. Mezuniyet gecesinde böylece eminim ki güzel bir iz bırakabilirsiniz kızlar. Mezuniyet elbiseniz saçınız makyaj ayakkabılar saçlar hepsi uyumlu olduysa artık geceye hazırsınız kızlar. En güzel değişik mezuniyet elbise modelleri için bu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Paylaşım

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Moda

Çok Şık Gece Elbiseleri Özel Davetlerde Daha Şık Bir Görünüm İçin

Çok Şık Gece Elbiseleri– Düğünler özel günler gece davetleri için sürekli yeni modeller arar dururuz. Bazen gardırobumuzdaki kıyafetler bizi kesmez. Erkekler gibi değildir bayanlar beyler bir pantolon gömlek ceketle çıkarlar özel yerlere ama bayanlar öyle değil maalesef. Bir giydiğini bir daha giymek istemez kimileri. Özellikle yeni sezona ait gelinlik nişanlık modelleri paylaşmıştık peki ya düğüne

Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri 2017 Modelleri Rengarenk

Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri 2017– Son birkaç yıldır tesettür modası geliştiğini açıkça görüyoruz. Elbiseler, tunikler, kaplar, pardesüler daha neler neler? Artık tesettürlü gençlerimiz yaşlılarımız daha modaya uygun kıyafetler tercih edebiliyorlar. Özellikle tesettürlü gençlere yönelik çok fazla seçenek olduğunu da söylemek isterim artık internet sitelerinde bile o kadar çok satış yapan firma var ki düşünün her firmada

Simli Hint Kınası Diye Bir Trend Var Hanımlar Mutlaka Görün

Simli Hint Kınası– Biz bayanlar kınayı çok sevdiğimiz doğrudur kına gecelerinin vazgeçilmezi kınalar artık yerini daha estetik bir modellere bıraktı diyebilirim. Eski yıllarda koyu renk hint kınaları daha çok tercih ediliyordu yerini artık simli beyaz hint kınaları görüyoruz hem de artık sadece özel davetler kınalar düğünler değil normal gündelik yaşamda bile hanımların yeni moda trendi diyebiliriz.

23 Nisan Çocuk Kıyafetleri 2017 Kız Erkek Karışık Modeller

23 Nisan Çocuk Kıyafetleri 2017– Bayram çocuklara yakışır.. 23 Nisan’ın da en büyük özelliği çocuklara armağan edilmiş olmasıdır. Bu günde çocuklar dilediğinde giyinir bayramı doyasıya yaşamak isterler. Okullarda gösteriler şiirler şarkılar oyunlar oynanarak bu günün özelliğinin vurgulandığını göstermek isterler. Bu günde çocuğunuza özel bir kıyafet kostüm düşünüyorsanız yazımızı incelemenizi tavsiye ediyorum. Çocuklar bayramlarda güzel giyinmeyi

KimdirLavinyam

Paylaşım