Modası asla geçmeyecek ayakkabı modelleri

trend ayakkabı modelleri
trend ayakkabı modelleri

Modası asla geçmeyecek ayakkabı modelleri ile sizlerleyiz. Kadınların çoğunda bulunan ayakkabı tutkusu ve her sezon yenilenen ayakkabı trendleri ,sezon trendlerini inceledikten sonra beğendiğiniz modeller için bunuda almalıyım dediğinizi duyar gibiyim.Bazen sezonluk ve modası çok çabuk tükenen ayakkabıları koleksiyonumuza katıp,demode olmalarının önüne geçemiyoruz. Ayakkabı modelleri sezonuna göre farklı renk ve tasarımlarla bayanlara sunularak ayakkabı tutkunu olan birçok bayanın beğenisini kazanıyor.

nude topuklu ayakkabı modelleri
nude topuklu ayakkabı modelleri

Modası asla geçmeyen ve geçmeyecek olan ayakkabılar da yok değil,ben bu ayakkabıların dolaplarımızı süslemesinden yanayım. Bu ayakkabı modelleri hangileri  bu konuda sizlere bilgi vermek istiyorum,değerli takipçilerimiz.
Nude topuklu ayakkabılar yaz,kış gece gündüz dilediğiniz zaman giyebileceğiniz ve asla modası geçmeyecek ayakkabı modellerinden biri,giyen kişiye feminenlik katarak büyük bir kurtarıcı olarak tüm görüntünüzü değiştireceği fikrindeyim.
En sıradan cansız kombinlere bile anında renk katacak olan canlı neon renkli topuklu ayakkabılar da ,kesinlikle modası geçmeyecek,trendlerden inmeyecek modeller arasında yer alıyor.
İşte en büyük tutku ve klasiklerden olan siyah stiletto topuklu ayakkabılar,her kadının yaş ayırt etmeksizin dolabını süslemesi gereken olmazsa olmazlardan. Büyük bir süre de bayanların günlük ve özel günler de bir nevi kurtarıcısı olan stiletto ayakkabı modasının da geçmeyeceğini söyleyebilirim.siyah stiletto ayakkabı modeli
siyah stiletto ayakkabı modeli

Bir kadının dolabında kesinlikle olması gereken ayakkabı modellerinden biride bilekte biten botlar,tabi bilekte biten bot modelleri kişinin zevkine göre farklılık gösteriyor. Kimi kovboy modeli, kimi bottie , kimisi süet ince burun bilekte biten bot tercih ediyor. Hangi model olursa olsun bilin ki ,modası yine geçmeyecek.
Artık sneaker’larda klasikleşme yolunda,her kadının dolabında mutlak surette sneaker bulunmalı.
Karlı , yağmurlu havalarda vazgeçilmezimiz olan klasik düz botlar, ister militer ,ister maskülen stilde olsun,her zaman işimizi görecek ve yine modası geçmeyenler arasında kalmayı başaracaktır.
Yaz için altın renkli sandaletlerimizi ve canlı renkte tasarlanan babet modelleri koleksiyonunuza eklemeyi unutmayınız.

Büyük Beden Abiye Modelleri İçin Tıklayınız

En İyi Bayan Parfümlerini İncelemek İçin Tıklayınız

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir