Modern yatak odası dekorasyonları ile gelen estetik görünümler

Modern ev dekorasyonunda derin duygular hissettirici çizgilere sahip yatak odası takımlarından faydalanabilirsiniz
Modern ev dekorasyonunda derin duygular hissettirici çizgilere sahip yatak odası takımlarından faydalanabilirsiniz

Modern ev dekorasyonları her zaman en beğenilen ev dekorasyonları arasındandır. Yatak odanızda da modern bir görünüm yakalayarak sevdiğiniz modern tarzı dinlenme ortamınızda dahi hissetme ve hissettirme tercihinde bulunabilirsiniz. Yatak odası dekorasyonlarınızda sade görünse de üzerindeki çizgileri ve farklı doku alternatifleri ile modern yatak odası takımları yatak odamıza yeni bir şıklık kazandırmaktadır. Resimde de görüldüğü üzere ekru ve ceviz renklerin kombini ile göründüğünden daha geniş bir ortam gerçekleştirmiş olan lükens ayakları ile temizlik işlerinizde de pratiklik kazandırıcı roldeki yatak odası takımı estetik arayışınıza tam anlamı ile bir yanıt oluşturmaktadır. Karyolasının konforu, gardırobunun dış tasarımındaki ilgi çekicilik, dekoratiflik ve ferahlık sunucu aynalı yüzey odaya ayrı bir ahenk katmaktadır. Sevgili melekler mekanı takipçilerim bu takım ile yatak odanızda elde edeceğiniz fonksiyonelliği saymıyorum bile.

Kaliteli işçiliğin hakim olduğu modern yatak odası takımlarıile yatak odasnızı dekore edebilirsiniz
Kaliteli işçiliğin hakim olduğu modern yatak odası takımları ile yatak odanızı dekore edebilirsiniz

Yatak başlığındaki yeni trend uygulamalardan olan kapitone işçilik ve beyaz rengin asaletini koruduğu üstteki modern yatak odası dekorasyon uygulamasında da biraz daha lükse kaçan bir modernlik elde edilmeye çalışılmaktadır. İhtişamı ile zengin görünümü bir arada tutan bu uygulamaya da bayılacağınız konusunda size garanti verebilirim. En özel işçilik ile gardırop kapağında yer alan el emeği aynalı işlem odaya ayrı bir hava katmıştır. Bu desene takımda kombin oluşturacak olan şifon kapak uygulamalarına da bayılacağınız konusunda garanti verebilirim.2016 modern yatak odası takımı modeli örneği
2016 modern yatak odası takımı modelleri katalogları arasından seçimde bulunabilirsiniz

 

Pek çok marka özellikle kaliteli marka her sene olduğu gibi bu sezonda da birbirleri ile yarışırcasına modern yatak odası takımı modelleri 2016 koleksiyon sergilemelerinde bulunmaktadır. Bu tercih içinde üstteki model gibi bir takım seçme ile modern aydınlatma ünite uygulamaları, modern duvar rafları, modern baş ucu lambaderleri, modern yatak odası aksesuar bütünlüğü ile aradığım bu dedirtecek yatak odsasını elde edebileceksiniz. Ekonominize en uygun yatak odası takımı model seçimi için hala bekliyor musunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir