Nills Mobilya’dan en özel yatak odası takımlarına bir bakış

2017 Nills ares yatak odası takımı ile deri detaylara yatak odanızda yer açabilirsiniz.
2017 Nills ares yatak odası takımı ile deri detaylara yatak odanızda yer açabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonları 2016 sezonunda sizlerin değiştirmeyi planladığınız oda dekorasyonları arasında yer alabilir. Yatak odanızda özel ve estetik görünümlü alan zenginliklerine yer açıcı davranmayı planlıyorsanız Nills Mobilya mağaza ziyaretinde bulunmayı unutmamalısınız. Nills Mobilya’nın en özel koleksiyonu arasında yer alan ares yatak odası takımı deri detayları, aynalı ahşap gardırop tasarımı, kitaplık ünitesi, şifonyeri gibi bütün ayrıntıları bir araya getiren takım yatak odanızda şahane bir görünüm oluşturabilecektir. Dekoratif görünüm denildiği zaman farklı bir tasarım olarak gözlerinize inanamayacağınız estetikselliği sunan bu takımı modern bir yatak odası dekorasyonunda tercih edebileceksiniz.

Nills twist yatak odası seçimi sizlere beyazın asilliğini yatak odanıza davet edebilme fırsatı sunabilecektir.
Nills twist yatak odası seçimi sizlere beyazın asilliğini yatak odanıza davet edebilme fırsatı sunabilecektir.

Beyaz renkli yatak odası dekorasyonu için seçebileceğiniz Nills twist yatak odası takımı sade ve geniş bir yatak odası görünümü adına beklenilenin hepsini verebilecektir. Yatak başlığında son senelerin trendi olan çektirme uygulaması, trend çizgilerin yer aldığı gardırop ve ayaksız olmasına rağmen zemine sağlam duruşu ile kendini kanıtlamış geniş karyolasıyla bu yatak odası takımına bayılacaksınız. Adını son senelerde duyurmayı başarmış olan Nills Mobilya’nın bu özel yatak odası takımını yatak odanıza alırken yatak odasında yakalamak istediğiniz tüm ayrıntıları düşünerek bir karara varmaya bakmalısınız.Yeni trend Nills pralin yatak odası ile ahşap sıcaklığını yatak odalarınıza davet edebilirsiniz.
Yeni trend Nills pralin yatak odası ile ahşap sıcaklığını yatak odalarınıza davet edebilirsiniz.

Ayak sistemlerinin yüksekliği, ahşapta farklı kabartmalı görünümün varlığı, deri yatak başlığının yatağınıza adapte oluşu ile farklı dekoratif görünümleri bir arada tutucu bir dekorasyon gerçekleştirebilirsiniz. Modernlikte aradığınız tüm her şeyi bir araya toplayan yatak odası takımında sıcak bir atmosfer yakalayarak yatak odanızda geçirdiğiniz zamanlarda keyifli zaman geçirme saatlerinizde artış sağlayabilirsiniz.


Nills Mobilya’dan en özel yatak odası takımlarına bir bakış” için 2 yorum

 • 10 Mart 2017 tarihinde, saat 14:53
  Permalink

  welcome, We do not sell, we only make product introductions

 • 10 Mart 2017 tarihinde, saat 13:01
  Permalink

  I want to buy a full bedroom

  And shipping to Saudi Arabia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir