Nimet Güngör İle En Güzel Örnekler Bakmadan Geçmeyin

Nimet Güngör İle En Güzel Örnekler– Derya Baykal’ın programlarıyla gördüğümüz harika örgülerin öğreticisi Nimet Güngör bir çok örgüye öncülük ediyor. Örnekleri de son derece talep görüyor. Kazaklar, şallar, patikler, bebek örgüleri ve bir çok ihtiyacınızın örgü ile ne kadar kolay yapılabileceğini benimsetiyor adeta. Derya Baykal programından şimdiye kadar çok şey öğrendik sizlere elimizden geldiği kadar ayrıntılı olarak orada yapılan modelleri sunmaya çalıştık. Şimdi de Deryanın Dünyası programına büyük katkıları olan Nimet Güngör hanımın el işi örgülerini sizlere sunacağım. Çok güzel örnekler var gerçekten hem modern hem ilgi çekici. Siz de örneklerden ilham alarak örgü örmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Aşağıda yer alan şık bir atkı modeli. Belki de hiç görmediğiniz bir örnek olabilir. Rengarenk uçlarında ponponların yer aldığı atkı ile kışın soğuk günlerine kendinize renk katabilirsiniz. Kışın en çok ihtiyacımız olan atkı ve bere yapımının anltımının ayrıntılı bulabileceğiniz nimet güngörün bir videosunu paylaşmak istedim. Yazımızın sonunda videoyu izleyebilirsiniz.

nimet gungorden orgu zincirli atki modeli



nimet gungorden orgu zincirli atki modeli

Nimet Güngör’de yok yok. Aşağıda bir hırka modeli yer alıyor. Kışın sıcacık giyebileceğiniz modele benzer örnekleri galerimizde bulabileceksiniz. Derya Baykal biliyorsunuz yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında her gün yayın yapmaya devam ediyor. Yine kaldığı yerden en yeni örgülerle evlerinize konuk oluyor. Kaçırmayın derim.


nimet gungor hirka modeli

nimet gungor hirka modeli

Hırkalar atkılar bereler yanında yazın da tercih edebileceğiniz aşağıdaki ajurlu şal eminim sizin de hoşunuza gidecektir. İncecik olması yanında çok şık görünüyor. Elbisenizin üzerine çok hoş duracaktır. Özellikle yaz günlerinde ajur örgüler en çok tercih edilenlerden. Ajurlu örgü demişken derya baykaldan ajurlu örgü modellerini buradan inceleyebileceğinizi belirtmek isterim. Nimet güngör örgülerini es geçmeyin hanımlar çok değişik ve son yıllara uygun modernliği sunuyor. Her yaşa hitap eden örnekler var nimet güngör ile en güzel örnekleri için galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Çok şık bere ve atkı modelinin yapılışını yazımızın sonunda bulabileceğinizi tekrarlamak isterim arkadaşlarım. İsteklerinizi şikayetleriniz ve önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz böylece sizlere daha iyi hizmet sağlarız… Esenlikler dilerim…

nimet gungor ajurlu sal modeli

nimet gungor ajurlu sal modeli

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir