Nimet Güngör Örgü Modelleri Bu Modelleri Kaçırmayın

Nimet Güngör Örgü Modelleri konusunu inceliyorsunuz. Derya Baykal programı ile tanıdığımız Nimet Güngör çok özel örgü modelleri ile akıllarımıza kazındı. Özellikle her çeşit örgü modelinden derleme örneklerle sizlere nimet hanımın modellerini sunmak istedim. Geçtiğimiz yıl içinde Derya Baykal’ın programında çıkan sayın Nimet Güngör’ün yapmış olduğu örgü modellerini sizlere aşağıdan görsel olarak sizlere sunacağım. Kışı hissettiğimiz şu günlerde belki de çoğu örgü sever artık örgü sezonunu çoktan açtı. Bu sezonda da örgü dünyasında çok gelişimler yenilikler bekliyorum. Özellikle nimet güngör örgü modellerinden beğendiğim bir hırka modelini sizlere sunmak isterim. Her yaş aralığı için uygun siz rengini farklı seçebilirsiniz tabi. Ama model salaş ve her yaşa uyabilecek modelde. Bu şahane örgü hırka nasıl yapılır merak edenler için sizlere yazımızın sonunda derya baykal programından video aracılığı ile rahatlıkla siz de bu hırkayı yapabilirsiniz.

nimet-gungor-kislik-hirka-modeliBurada yer alan Nimet Güngör imzalı harika örgü modelleri resimlerine tıklayarak resimlerin büyük hallerini daha yakından inceleyebilir ve görebilirsiniz. Yine tabii kışa yakışacak bayanların ilgisini çekebilecek çok özel şal modelleri de yer almakta. Yine şalları bebek örgüleri ile de çok beğenilen nimet güngör imzalı örgülere siz de bayılacaksınız. Hele hele bebek örgüler çok şekerler. Kış ta geliyor yavrularınıza hırka yelek şapka battaniye tarzında örgü modeller arıyorsanız nimet güngör modellerini tavsiye edebilirim.

nimet-gungor-bebek-orguleri


Sadece kışlık değil yazlık örgü modelleri de var nimet hanımın. Omzunuza alıp daha bir farklı hava oluşturabilirsiniz. Nitekim hanımların şallara düşkünlüğü de ayrıdır. Aşağıda görsellerde kışlık bir şal örneği de göreceksiniz. Kışın omuzlarınızı sıcacık tutacak şıklığı ile görselliğinize farklılık katacak. Yine şal demişken derya baykal delikli çok şık şallara da bakmadan geçmeyin hanımlar.

nimet-gungor-delikli-sal

Siz de örgü örmeyi seviyorsanız nimet güngör örgü modelleri size daha fazla ilham verecektir. Kalite ve özenle dokunan el emeği göz nuru örgüleri siz de yapabilirsiniz. Severek ilgiyle öreceğiniz örgülerinizi siz de bizimle paylaşabilir görüş istek önerilerinizi yine aşağıda yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

nimet-gungor-omuz-sali-modeli

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir