Nurgün Tezcan Hırka Modelleri Göz Alıcı Hırkalar

Nurgün Tezcan Hırka Modelleri– Nurgün Tezcan modelleriyle hırkalar konusunu incelemektesiniz. Yaz kış örgü örmek bir tutku ise sizin için bu örnekleri görmelisiniz. Yaz kış kullanabileceğiniz hırkanızı kendiniz örmek istemez misiniz? Özellikle belli yaştaki bayanlar hırkasız dışarı adım atmıyorlar. Artık klasik modellerden sıkıldım diyorsanız değişik ve modern örnekler burada. Derya baykal programından tanıdığımız çok şık örgüleri ile gönülümüzü feth eden nurgün tezcan hırka modeli örneklerine bayılacaksınız. El emeği göz nuru üstelik hem yapımı kolay hem kullanımına da bayılacaksınız. Hatta derya baykal üzerinde ilk örneği görebilirsiniz. Çok dar olmayan hafif salaş hırka modeli tam kışa uygun bir örnek. En azından size fikir oluşturur. Yaşadığınız yer çok soğuk kış yaşıyorsa aslında böyle salaş bol hırkalar makbul. En azından içine bluz benzeri kıyafet giyerek soğuktan da daha iyi korunmuş olursunuz.

nurgun tezcan kislik hirka modelinurgun tezcan kislik hirka modeli

Aşağıda gördüğünüz örnekte yazlık bir hırka modeli. Çok sıcaklarda tercih edilmese de bahar gibi serin havalar ya da serin yaz akşamları giyebileceğiniz bir model. İçine bir kısa kollu body ile çok şık duracaktır eminim. Etek kenarları düz değil köşeli inmiş ve değişik bir hava oluşturmuş. Kapalı açık bayanlar tercih edebilirler rahatlıkla. Bu hırkayı beğenenler en altta anlatımlı videodan nasıl yapıldığına dair fikir edinebilirler. Hatta hırkanın arkadan nasıl göründüğünü merak edenler de aşağıdaki görselden inceleyebilirler. Hanımlar el emeği olur da hayran olmamak mümkün mü?


nurgun tezcandan baharlik hirka

nurgun tezcandan baharlik hirka

nurgun tezcan baharlik hirka arkadan gorunum

nurgun tezcan baharlik hirka arkadan gorunum

Biz sizlere farklı fikirler edinebilmeniz için çok şık modelleri içeren geniş bir resim galerisi oluşturduk.Resimlerin üzerine tıklayarak yakından inceleme fırsatı bulacaksınız.Sizler de beğendiğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıkla yapabilir, hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Kışa hazırlık için daha erken demeyin hanımlar. Yazlık merserize ip tercihleri ile çok güzel yaz akşamlarında kullanmak için hırkalar da örebilirsiniz. Hatta dilerseniz baharlık örülen merserize hırkalar yazımıza da bir göz atıp değişik daha ince örnekleri inceleyebilirsiniz. Örgü örüp kendinize birşeyler yaptığınızı gördükçe daha mutlu olacağınız aşikar. Örgü örerken hoşça vakit geçirmenizi umut ediyorum. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir