Oda bölücü panel ve raf fikirleri

Ara bölücü panellerle geniş odalarınızı farklı yaşam alanlarına çevirebilirsiniz.
Ara bölücü panellerle geniş odalarınızı farklı yaşam alanlarına çevirebilirsiniz.

Büyük alanları ara bölücü panellere bölerek geniş odaları iki farklı oda dekorasyonu ile donatabilme fırsatına sahip olabilirsiniz. Farklı malzeme ve mobilya tercihleri ile donatacağınız odalarda ara bölücü rafların dekoratif olanları tercih ederek panel görevinden çok odaya ayrı bir hava katıcı unsur olarak hissedilmesini sağlayabilirsiniz. Ev dekorasyonlarınızda aynı zamanda yer tasarrufu da sağlayacağınız dekorasyon modellerine kavuşma fırsatını yakalayabileceksiniz. Kimi zaman yatak odası ve giyinme odası gibi alanları bölücü paravanlar mutfak ve salonları da bütünleyip ayırıcı panellerle dekoratifliğe imza atabilirsiniz.

Konferans sürgülü katlama ara bölücü ile panel uygulamasını ev ve ofislerinizde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Konferans sürgülü katlama ara bölücü ile panel uygulamasını ev ve ofislerinizde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Modern görünümlü ev ve ofis ortamları arayışı içerisinde iseniz üstteki gibi konferans sürgülü oda bölücüler son derece işinizi kolaylaştıracak tasarım zenginlikleri ile karşınıza çıkacaktır. Üstteki gibi katlamalı konferans sürgülü ara bölücü seçiminiz ile hem ses hem de ısı yalıtım özelliklerini de uygulama gerçekleştirdiğiniz ortamda aradığınız konforu ve dekoratifliği edinebileceksiniz. Düz ve sert görünümlü ara bölücüler sayesinde özel yapılmış kauçuk etkisini hissedeceğiniz dekoratiflikleri yakalayabileceksiniz. Bu oda bölücü de aynı zamanda ateşe dayanıklı fonksiyon özelliği olduğu konusundan da emin olabilirsiniz.Renkli ipli perde kapı önerileri ile odalarınızı dekoratif hale getirebilirsiniz.
Renkli ipli perde kapı önerileri ile odalarınızı dekoratif hale getirebilirsiniz.

Odanızı dekoratif bir şekilde ara bölücülerle bölerken farklı bir dekoratif unsur kullanmak istiyorsanız renkli ipli perde kapılardan faydalanabilirsiniz. Duvardan duvara ya da oda içinde istediğiniz bölgeden başlayan bölücü işlem uygulamalarında ipli perdeleri uygulama tercihini bir an önce hayata geçirebilirsiniz. Beğenilerinize sunulan bu perde modelini resimde inceleyerek de sizin ihtiyacınızı giderip gideremediği hususunu daha iyi algılayabilirsiniz. Renkli boncuklu ipli ara bölücüler ile odalarınızı daha dekoratif hale getirmeye hazır mısınız? Bu panel fikri sayesinde daha düzenli ev dekorasyonları elde edebileceğiniz gibi geniş odalardan daha kullanışlı şekilde faydalanabilme imkanını da kendinize sunabilirsiniz. Kütüphaneniz geniş ise harika bir çalışma odası hazırlığı için bir tarafı ara bölücü panel ile bölme fikrine ne dersiniz? Dekorasyonda ara bölücü panel fikirleri hakkında soru sorma düşünceniz için bana yorumda bulunmanız yeterli olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir