Öğrenci evlerinden dekor önerileri

Öğrenci evleri kimi zaman yurtlardan esinlenerek dekore edilebilir.

Dekorasyon her ev modelinde titizlikle yaklaşılan konulardandır. Bir kişilik, iki kişilik ya da çok kişilik fark etmez. Ev dekorasyonunuzda amaca uygunluk ön plana alınmalıdır. Çok modern ya da lüks görünüm yanı sıra ihtiyaçlarımı karşılıyor mu sorusu daha bir ön plana çıkar. Bu sebeple öğrenci evleri bu hususta daha fonksiyonel dekore edilmektedir. Üstteki resim gibi iki çocuklu bir aile gibi dekore edilen yatma alanı son derece ideal görünümdedir. Bu tarz bir evde 4- 6 kişi yaşayabilir. Yerden tasarruf edilerek tercih edilen ranzalı yatak modelleri doğru bir seçenek olmuştur.

Samimi bir oturma odası öğrencilik yaşantınızda olumsuz enerjiye yer vermez.

Kimi zaman dersler, arkadaşlık ilişkileri, aile ile problemler gibi sebeplerden ötürü kendimizi iyi hissetmeyiz. Bu sebeple arkadaşlarımız ile bir araya geldiğimiz evde ararız huzuru. Bu mümkün olmadığı taktirde başarısızlık peşi sıra gelebilir. Öğrencilerin yaşamlarını kaliteli kılabilen samimi ve enerjisi yüksek odalarda zaman geçirmek durumu toparlayabilir. Oda renkleri ve odadaki renk kombinini yakalamak bu noktada önemlidir. Odanızda son derece estetiklik yakalayım derken nötr renklerle dolu boğucu bir hava yaratılmamalıdır. Samimi ortam amacı ile genel manada sıcak renkleri tercih etmek gerekebilecektir. Bu konuda üst resim doğru seçimde bulunulduğunu göstermektedir. Öğrenci bütçesi ile bu tarz bir oda dekore edilemese bile dayalı döşeli ev seçimi ile bu görünüm yakalanabilir.Düzenli oda fonksiyonel mobilyalara ihtiyacı doğurur.

Düzen sağlamak amacı ile bir öğrenci evinde en çok doğru mobilya seçimine özen göstermek gerekir. Öğrenciler için çalışma alanı geniş, derli toplu bir yatak odası yerinde bir dekorasyon olabilmektedir. Dekorasyon gerçekleştirirken depolama alanı olarak çekmecelerden faydalanabilmek önemlidir. Birçok kitaba ve deftere yer açan duvar rafları da önemlidir. Bu sebeple her ayrıntısı ile üstteki resmi size dekorasyonunuzda bir öğrenci evi için ideal seçenek gösterebilirim. Bir öğrenci evinde daha fazla merak ettikleriniz amacı ile sizlerden yorumda bulunmanızı isteyeceğim. Şimdiden keyifli dekorlar dileyerek iyi akşamlar:)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir