Okul Saç Modelleri 2017 Öğrenciler Buraya

Okul Saç Modelleri 2017– Her gün okula giderken saçlarınızı nasıl model yapacağınızı artık bilemiyorsanız sizler için yazı hazırladık. Özellikle anneler ve artık saçlarını kendileri şekillendiren hanım kızlarımız için okul saç modelleri sunmak istiyorum. Artık sabah okula hazırlanırken saçlar bir kabus olmayacak. Özellikle anneler bu konudan çok sıkıntı duyabilirler. Çocuklarının saçlarını kestirmeye de kıyamaz çoğu anne. Özellikle okulda değişik saç yapan arkadaşlarınıza özeniyorsanız siz de artık kendi saçlarınızı havaya sokmanın zamanı geldi. Değişik saç modelleri ile siz de artık okulun gözdesi olacaksınız. Hem aynı saç modellerinden sıkılanlar bu modelleri inceleyebilirler.Örgü ile başlayıp standart bir örgü dışında farklı modeller çıkarabilirsiniz. Ya da bir at kuyruğu ile başlanıp onunla değişik saç stillerine gidilebilir. Biraz da sizin hayal dünyanıza da kalıyor bu iş. Gördüğünüz gibi hem değişik hem de aslında yapılması kolay modeller burada. Özellikle kızlar ders dinlerken saçlarınız gözünüzün önüne geliyorsa bu işkencelere son. Ben okul yıllarımdan hatırlıyorum da saçlar kahküller göz önüne düştüğünde kabus gibi geçer dersler de. O zaman bir toka takmak ancak aklımıza gelirdi:) Ama artık internet ağı o kadar gelişti ki aradığınızı tık diye bulabiliyor hatta açıklamalı anlatımlı videolardan da nasıl yapıldığını seyredebiliyorsunuz.


Alttaki ve yukarıdaki modelde basit bir örgüden ne kadar da hoş modeller çıkmış ortaya değil mi? Okullu genç kızlar, kız evladı olan anneler siz de bu durumdan artık sıkılmayın. Bu yeni değişik saç modellerini yaparken eminim sizler de çok keyif alacaksınız. Daha önceki yazılarımızdan yaşı küçük kızlarımız için okul saç modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Tabii saç modellerinin de yaşı oluyor biraz. Sanırım burada paylaştıklarım genç kızlarımıza da hitap eder cinsten.

Bu saç modellerini sadece okul zamanlarında değil. Düğün ya da özel günlerde de kullanabilirsiniz tabii. Çoğu model her yaşa da hitap edebiliyor. Düğün nişan gibi özel günlerde neden kuaföre para veresiniz ki. Kendi kuaförünüz kendiniz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir