Örgü İşi Abiye Bluzlar Şık Tasarımlar Hepsi El Emeği Alın Teri

Örgü İşi Abiye Bluzlar– Şık bir görünüm tercih edenlere özel örgü bluzlar son dönemlerin en çok tercih edilenleri arasında yerini almış durumda. Hem örgü şıklığını hem de abiye görünümün zerafetini bir arada taşımak isterseniz bu bluzlar harika birer tercih olacaktır. Çok şık pantolonlar ya da eteklerle kombinleyebileceğiniz abiye bluzlar çok hoş bir görüntü verecektir. Hoş bir görünüm oluşturmak için örgü abiye bluzları yine özel davetlerde kullanmak hoş bir tercih olacaktır. Hazırlara bir ton para vermek yerine hem örgü örerek eğlenin hem daha az maliyete zevkinize uygun modeller yapabilirsiniz. Örgüden abiye bluz mu olurmuş demeyin örnekleri görüp sonra bunu sorgulayın bence. İster şişle ister tığ işinden zarif bluzlar örebilirsiniz. Aşağıdaki gördüğünüz örnek dantelin zerafetini bluza taşımışlar. Düşük omuzları bluzun özünde kullanılan motiflerle abiye bir bluz olarak tercih edilebilir.

motifli orgu dantel bluzmotifli orgu dantel bluz

Özellikle ben tığ işini çok yakıştırıyorum kıyafetlere. Daha bir zarif görünüyor sanki sizce de öyle değil mi? Modelleri inceleyin siz de inanın örgü örme isteği oluşacak. O kadar harika örnekler var ki. Abiye örgü bluzları yazın da tercih edebilirsiniz. Tatile çıkmadıysanız hemen işe başlayın. Dilerseniz bir de tığ işi dantel bluz modellerine bir bakın derim. Hem yazlık hem kışlık modeller var. Örgüden abiye bluzlar hazır örneklere göre daha ilgi çekici olacaktır. Örgü ile yapacağınız modellerde tam ölçü alabileceğinizden dolayı üzerinize oturacak ve çok yakışacaktır. Hatta kendinize örebileceğiniz gibi küçük kız çocukları genç kızlar için de örebilirsiniz. Gençlere çocuklara uyabilecek çok model var.


tig isi motifli bluz

tig isi motifli bluz

Derlediğim modellerden en çok ta bu aşağıdaki yarasa kol örgü bluzu beğendim. Eminim siz de beğeneceksinizdir. Belindeki kemere kadar hoş bir model örülmüş. Tam bir abiye bluz diyebilirim. Özel davetlerde giydiğiniz ayrı parça eteğiniz varsa aynı renklerde abiye bluz örebilirsiniz. Hem kışa hem yaza uygun örneklerin daha fazlasını galerimizde görebileceksiniz hanımlar. Yaz içinde olduğumuz şu aylarda kısa kol daha ince ajurlu örgü tekniğini kullanarak merserize tarz iplerden kendinize örgü bluzlar örebilirsiniz. Özel davetlerde gündüz akşam için özel günlerde giyebileceğiniz çok şık örgü bluzlarla dikkatleri üzerinize çekebileceğinizden emin olabilirsiniz.

orguden yarasa kol abiye bluz

orguden yarasa kol abiye bluz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir