Örgü tığ kız bebek yelek modelleri 2017 yılının en güzelleri

Örgü tığ kız bebek yelek modelleri 2017 en güzel modeller burada sizlerle.. Değerli arkadaşlarım yaklaşık yirmi gündür sizlere çok güzel örgü modelleri ve bu örgü modellerinin nasıl yapıldıkları ile ilgili bilgilerin yanı sıra harika görseller hazırlıyorum. Şimdi sizlere Örgüden yapılmış olan özellikle kız bebek yelek modelleri hakkında güzel bir görsel örnek sunumu daha ekleyeceğim.Konu hakkında bana ulaşmak isterseniz, yorumlarınızı konumuzun altından ulaştırabilirsiniz bana. Özellikle tam da kışın ortasında iken bence şimdi başlarsanız hemen de bitirebilirsiniz. Bebek örgü modelleri benim en sevdiklerimdendir neden mi işte hemencecik bitivermesinden. Hemen bitince hem çabucak kullanabiliyorsunuz hem de örgüden sıkılmıyorsunuz. Bu yılın en yeni kız bebek örgü yelek modellerini sunmak istiyorum sizlere özellikle tığ işi örmekten hoşlananlar çok sevecekler bu modelleri. Üstelik kış geçince serin havalarda da giydirebileceğiniz kolsuz yelekler renk renk değişik renklerde. Kız bebek olunca yaptığınız örgüler de oldukça şirin ve çekici oluyor. Bu arada süslemeleri sizin hayal dünyanıza kalmış. Boncuklar çiçek motifleri daha birçok süsleme teknikleri var. Ama boncuk kullanacaksanız süslemede ortası delikli olanlardan ve dikerek süsleme yapmanızı öneririm.


Aslında hanımlar modellerin biraz rengini biraz da süslemesini azaltarak erkek bebeklerde de tercih edebilirsiniz. Bol vakit bulabilirsem aslında ben de çok örmek isterdim çok beğendiğim modeller çıktı aralardan. Özellikle serin havalarda da tercih edebileceğiniz bebeğiniz giydiğinde onu çok bunaltmayacak modeller bunlar. Süslemeleri ise bir harika. Önden tek düğmeli boncuk ya da çiçek motifleri ile süslenmiş çok şekerler.

Aşağıdaki model gibi tek yelek değil ayakkabı ile de takım yapabilirsiniz. Özellikle size tavsiyem bu işi ilerletirseniz bebek örgülerinin çok alıcısı çıkabiliyor bu becerinizi kara da çevirebilirsiniz. Yukarıdaki model de çok hoş doğrusu. Yakadan başlanılarak örülmüş robalı bir model. Ajurlu ve hoş motiflerle zengin görünüm katılmış modele. Yaz kış giyilebilecek bir model hatta yakınlarınızın bebeği varsa çok özel hediye olarak da düşünülebilir. Dilerseniz modelleri daha kısa tutarak kız bebekler için bolero gibi de düşünülebilir. Hem çok kolay hem severek öreceğiniz bebek yeleklerinden sizlere birkaç model sundum. Yine bu modellerle de yetinmezseniz buradan değişik kız bebek yelek modelleri örneklerine göz atabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir