Örgüden Amerikan Servisleri Modelleri ve Yapılışı Sunumlarınızı Daha Zarif Hale Getirmek İçin

Örgüden amerikan servisleri modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Örgüden amerikan servisleri modellerini gördüğünüzde hazır servislerinizi bir kenara kaldıracağınızı düşünüyoruz. Örgüden amerikan servisleri modellerini araştırdık ve hayran kalacağınız bir çok modele rastladık. Harika modeller arasından seçtiğiniz örgü amerikan servisleriyle yemek masalarınız hem renklenecek hemde çok renkli görünecek. Biz sizlere çok farklı fikirler verebilmek için, geniş kapsamlı ve güzel bir resim galerisi hazırladık. Örgü işlere olan hayranlığınızın bir kat daha artacağı örneklerden biri ile karşınızdayız. İşte aşağıda görüyorsunuz o kadar şık ve zarif örgü amerika servisi örneği. Şişle örmek yerine tığ işi örnekler daha ince ve daha zarif durduğunu söyleyebilirim.

pembe tig orgusu amerikan servisipembe tig orgusu amerikan servisi

Tığ işinden yapacağınız örgü amerikan servisi örnekleri dediğim gibi hem daha zarif hem de sunumlarda tabak altında daha şık duracak, tabak daha sabit kalacaktır. Daha kalın yaptığınız örneklerde tabaklar rahat ve şık görünmeyebilir. Yaptığınız tığ işi amerikan servisini kolalayarak daha uzun süre kullanım sağlamış olursunuz. Aşağıdaki bir yemek masası örneğinde gördüğünüz gibi bu şekil renkli örnekler de yapabilirsiniz. Masa örtünüz beyaz ise daha renkli örnekler yapmanız daha hoş görünüm sağlayacaktır. 


orgu amerikan servisi ornekleri yemek masasinda gorunumu

orgu amerikan servisi ornekleri yemek masasinda gorunumu

Sizin de örgü örme zamanınız geldi ve kendinizi tutamıyorsanız tutmayın haydi işe başlayın. Bu güzel örnekleri görüp beklemek tabii ki olmaz dimi. Severek yapıp yine severek kullanacağınıza eminim. Özel davetlerinize gelen misafirleriniz bu şık davet karşısında çok şaşıracak hayranlığını gizleyemeyecektir. Haydi hanımlar, genç kızlar sizler de çeyizinize bu tarz değişik ve şık örgü amerika servisi örebilirsiniz. Çeyizlik demişken havaların ısınması ile düğünler çoğaldı. Sizlere çeyizinizde bulunması gereken çeyizlik en güzel havlu kenarı modellerini sunmak istiyorum. Ben genelde yuvarlak modelleri sunmaya çalıştım ama siz dikdörtgen filan da yapabilirsiniz. Bir de amerikan servisi yaparken küçük bardak altlıkları da örerek daha uyumlu bir takım oluşturabilirsiniz.

tig isi amerikan servisi

tig isi amerikan servisi

İşte son örneğim aşağıdaki fotoda. Çok renkli çok şık zarif örnekler.. Böyle bir masada yemek yemesi de ne hoş olurdu değil mi? Artık sıradan amerikan servislerini unutun örgüden çok özel örnekler yaparak daha hayranlık uyandıracak örnekler işleyebilirsiniz. Zarif ve sade ya da renkli ve eğlenceli masalar dileyenler için en güzel örnekler daha fazlasını galerimizde bulabileceksiniz.

rengarenk orgu amerikan servisi modelleri

rengarenk orgu amerikan servisi modelleri

Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatı bulabileceksiniz. Modelleri çok beğenecek ve bir çoğunu hemen uygulamak isteyeceğinizi ümit ediyoruz. Dilediğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için uygulayabilir, hediyelik seçimleriniz arasında da bulundurabilirsiniz. Renkli motif motif örgü amerikan servisi örneklerinin yer aldığı galerimize sizi davet etmek istiyorum. Tığ işi örgü amerikan servisi yapılışını öğrenmek isteyenler aşağıdaki anlatımlı videoyu izleyebilirler.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir