Örgüden Ayakkabı Modelleri Yapılışı Bu Ayakkabılar Çok Değişik

Örgüden Ayakkabı Modelleri Yapılışı– Örgüden ayakkabı modelleri yapılışı konusunu incelemektesiniz. Serin havalarda hem evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı ayakkabıları çeşitli renk ve modellerde kendiniz örebilirsiniz. Evet yanlış okumuyorsunuz örgü ayakkabıdan bahsediyoruz. Sitemizdeki görsellerden faydalanarak renk ve model seçimiyle kendi yaratıcılığınızı da kullanarak çeşitli ayakkabıları kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Biz sizler için örgüden ayakkabı modelleri çeşitlerini içeren bir resim galerisi hazırladık. Örgüden ayakkabı modelleri resim galerimizi ziyaret ederek görsellerimiz üzerinden fikir edinebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için çok şık ayakkabılar örebilirsiniz. En yeni, en şık örgü ayakkabı modelleri resimlerini incelemeniz için sizlerin beğenilerine sunuyoruz. Artık pes diyorum gerçekten. Örgüden ayakkabı da olur mu diye düşünenler işte çok ta güzel olmuş. Bugün de örgü bize çok farklı bir şey gösterdi. Artık patik çorap yerine farklı bir şeyler arıyorsanız evde giyebileceğiniz örgü ayakkabılar size fikir verebilir. Görüntüsü ile tam ayakkabı gibi görünen bu örneklerden biri hemen aşağıda yer alıyor. Örgü sadece kışlık olarak gelmesin aklınıza işte aşağıdaki model gibi delinli daha açık örnekler örerek yazlık için uygun modeller yapabilirsiniz. Aslında altına ayakkabı tabanı koyarak dışarıda da giyilebilecek bir model. Eminim dışarıda bütün gözler sizin üzerinizde olacak. Dost başa düşman ayağa bakarmış ya sakın yanlış anlamayın. İnsanlar düşmanlık amaçlı değil ayakkabınızı çok beğendikleri için gözleri sizin örgü ayakkabınızda olacak.

yazlik orgu ayakkabiyazlik orgu ayakkabi

İşte hazır spor ayakkabıdan hiç farkı olmayan bir örgü ayakkabı. Çocuklarınızın çok hoşuna gidecek bir model. Hem farklı hem çok şık görünüyor. Bağcıklarına kadar tüm detayları ince bir şekilde düşünüp örgülmüş el emeği göz nuru bir örnek. Tabii top oynayacak kadar sağlam mıdır bilemedim ama gerçekten çocuğunuza evde terlik giydiremiyorsanız bu model ona çok cazip gelecek evde severek giyecektir.


orgu spor ayakkabi modeli

orgu spor ayakkabi modeli

İşte bayanlara özel bir örnek aşağıda. Bayanlar özellikle yaz aylarında babet tarzında ayakkabılara bayılır. Hem düz taban olması hem rahat bir ayakkabı olan babetin örgü olanını görmediyseniz işte aşağıda yer alıyor. Fiyonk özellikle örgü ayakkabı modeline hoş bir hava katmış. Evde de giyecek olsanız tabii şık ve güzel olması bayanlar için çok önemlidir. Yine evde giymek için bot tarzı daha kapalı örnekler de yapabilirsiniz. Galerimizde çok fazla değişik örnek topladım sizler için inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

fiyonk suslu orguden ayakkabi

fiyonk suslu orguden ayakkabi

Son örgü ayakkabı modelimiz ile sizlere veda etmek istiyorum. Babet tarzı ayakkabı görüyorsunuz yine aşağıdaki örnekte. Bu tarz örnekleri beğeniyorsanız yazımızın en altında kolay babet yapımına ait anlatımlı video da sunduk. Dilerseniz izleyerek siz de kendinize bir model yapabilirsiniz. Yine bebeklerinize kışın giydireceğiniz çok değişik ve tatlı arabalı örgü bebek patik modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

orgu bayan ayakkabi

orgu bayan ayakkabi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir