Örgüden Babet Modelleri Yapılışı Evde Tarzınızı Yansıtmanın En Güzel Yolu

Örgüden Babet Modelleri Yapılışı– Örgüden babet yapılışı konusunu incelemektesiniz. Her mevsim evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz hem şık hem kullanışlı ev babetlerinizi çeşitli renk ve modellerde kendiniz örebilirsiniz. Sitemizdeki görsellerden faydalanarak renk ve model seçimiyle kendi yaratıcılığınızı da kullanarak çeşitli babetleri kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Biz sizler için örgü babet modelleri çeşitlerini içeren bir resim galerisi hazırladık. Örgüden babet modelleri resim galerimizi ziyaret ederek görsellerimiz üzerinden fikir edinebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için çok şık babetler örebilirsiniz. En yeni, en şık örgü babet modelleri resimlerini inceleyebilirsiniz. Kış mevsimi yaklaşırken yazlık kıyafetleri artık kaldırılıp yerine kalın kıyafetler gelir. Bunların arasında tabii ki örgüler de çoğunlukla yer almaktadır. Tabii kışın vücudumuzda sıcak tutmamız gereken uzuvlarımızdan biri de ayaklarımızdır. Çünkü çoğu hastalık ayak üşütmesinden kaynaklanır derler. İşte sizlere patik örgü çoraplardan çok farklı bir şey sunacağım. Dışarda rahatlığı nedeniyle çok tercih ettiğiniz babetleri evde neden giymeyesiniz ki? Evde kendi zevkinize göre yapabileceğiniz çok hoş örgü babet modelleri sunmak istiyorum sizlere. İşte ilk örneğimiz. Siyah grinin birleşimi ve önde yer alan yine örgü ile yapılmış zincirli ipten fiyonk çok hoş bir görünüm sunmuş. Evde de babetinizle şık olmak sizin elinizde.

orguden babet ornegiorguden babet ornegi

Burada sunduğum birkaç örnekle sınırlı değil modeller. Daha fazlası için galerimizi ziyaret ederek örnekleri inceleyebilirsiniz. Görselleri tıklayarak daha yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Özellikle yazın daha çok meşgale bulabiliriz ama kışın genel de çalışmıyorsanız evde boş boş oturmaktan da sıkıldıysanız size örgü babet yapmanızı öneriyorum. Aslında genel anlamda düşünürsek örgü çok güzel bir boş zaman değerlendirme yöntemi ve yine tüm negatif elektriğinizi alacak bir uygulamadır.


orgu babet modeli

orgu babet modeli

Size babet yapımı hakkında yazımızın sonunda bir video da sunmak isterim. Tunus işi örgü tekniği olarak çok kullanılan tekniklerden biri. Siz de videoyu izleyerek tunus işi babet yapımını öğrenebilirsiniz. Evde keyifle giyebileceğiniz hem görünümü hem içi sıcacık bir babetiniz sizin de olsun. Tunus örgü demişken çok güzel tunus işi boncuklu patik modellerini de buradan inceleyebilirsiniz. Yine son örneğimiz olan aşağıdaki örnekle yazımıza son veriyoruz. Örgü babet yapımında en önemli nokta tam önüne süs iliştirmeniz babetinizi daha hoş gösterecektir. Siz de belki de birkaç denemeden sonra çok değişik çok modern örgü babetler çıkarabileceksiniz. Haydi hanımlar kış çok uzak şimdiden boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Kışa sıkışmamış olursunuz hem. Dilerseniz artık galerimize buyrun. Umarım modelleri beğenirsiniz. Sağlıcakla kalın hanımlar…

fiyonklu orguden babet modeli

fiyonklu orguden babet modeli

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir