Örgüden Bayan Süveter Modelleri Yapılışı Yaz Kış İhtiyacınız Olan Şıklığı Size Sunan Modeller

Örgüden Bayan Süveter Modelleri Yapılışı– Örgüden bayan süveter modelleri yapılışı konusunu incelemektesiniz. Serin havalarda hem evde hem dışarıda hem de işyerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı süveterleri çeşitli renk ve modellerde kendiniz örebilirsiniz. Sitemizdeki görsellerden faydalanarak renk ve model seçimiyle kendi yaratıcılığınızı da kullanarak çeşitli süveterleri kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Biz sizler için örgüden bayan süveter modelleri çeşitlerini içeren bir resim galerisi hazırladık. Örgüden süveter modelleri resim galerimizi ziyaret ederek görsellerimiz üzerinden fikir edinebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için çok şık süveterler örebilirsiniz. En yeni, en şık örgü süveter modelleri resimlerini incelemeniz için sizlere sunuyoruz. Kışın olduğu gibi her mevsim tercih edilebilen süveterler özellikle gömleklerle çok şık uyum sağlamaktadır. Süveterlerin kolları olmadığı için malum yazın da bunaltmadığı için daha ince örneklerini tercih edebiliyor özellikle hanımlar. Örgü seven örgü tutkunu hanımlar hazırlardan daha çok kendi el yapımı süveterleri ile daha tarz daha özel oluyorlar. Örgü örneklerinin son yıllarda çeşitlenmesi ile çok harika model model örnekler de görebiliyoruz. Ben de bu harika örneklerden birkaçını sizlere sunmak istedim. Tabii daha fazlası galerimizde yer almakta.

derin v yaka orguden bayan suveterderin v yaka orguden bayan suveter

Yukarıda gördüğünüz gibi her mekanda tercih edebileceğiniz şık süveter dediğim gibi gömlekle kombine edilmiş. Çok açık v yakaya sahip bu modelde kolye tarzı takılar da tercih edip daha şık bir görünüm elde etmiş olursunuz. Belinde geniş bir kısmında ince lastik ile örülmüş ve beli sıkıca sarıp çok şık bir görünüm sunmuş. Üst kısımlara doğru delikli örgü örülmüş. Tığ işi örgü süveter modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Tığ işi örnekleri yaklaşan yaz aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yine aşağıda yer alan koyu mavi süveter de çok hoş. Üstteki modelde yer alan geniş bel lastiği demek ki süveterlerde çok şık duruyor. Tabii bu göbeği olmayan hanımlar için geçerli. Lastik kısmı göbek kısmına geldiği için göbeği çıkaracaktır diye düşünüyorum. Bayan süveter modellerinde genel de alttan gömleklerle kombine yapıldığını görüyoruz. Ama siz uzun ya da kısa kollu bodylerle de kombine edebilirsiniz.


oval yaka mavi orgu bayan suveter

oval yaka mavi orgu bayan suveter

Bu kış sezonunda çok renkli örnekler göreceğiniz sanıyorum yine. Renk renk örgüler kışın o rehavetini kaldıracak yerine bajar güzelliği getirecek. Kolay örgülerden örülmüş çok karmaşık olmayan örnekleri sizler de yapabilirsiniz. Kendinize sevdiklerinize el emeği göz nuru hediye vermenin gururunu yaşarsınız.

orguden bayan suveter modeli

orguden bayan suveter modeli

İşte benim en beğendiğim modellerden biri. Yaklaşan yaz günlerinde açık renklerle çok rahat edilir. Delikli ve ince olması yazın sizi bunaltmaz. Rengi ile çok çekici renginden çok tarzına bayılacağınızı düşünerek paylaşmak istedim. Daha fazla örgü bayan süveter modellerini görsel galerimizde bulabilir ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

merserize orgu bayan suveter modeli

merserize orgu bayan suveter modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir