Örgüden Bebek Ayakkabı Modelleri Rengarenk

Örgüden Bebek Ayakkabı Modelleri– Yavrularımızı anne ve babalar olarak çok düşünür önemseriz. İşte giyimi kuşamı korunması barınması yemesi içmesine kadar dikkat ve özenle ilgileniriz onlarla. Özellikle hele ki bebekse bu tüm sorumluluk bizim üzerimizde demektir. Bebeklerin doğduklarından itibaren yeni dünyaya uyumu konusunda biz anne babalar yardımcı olmalıyız. Vücut sıcaklığını ayarlamak da onlardan biri. Kışın uygun kıyafetler yazın ona uygun kıyafetler giydirmek bu dünyaya kolayca alışmasını sağlayacaktır minik vücutları. Şimdi bu konu ile ilgili konuşurken sizler için örgüden yapılmış bebek ayakkabı modellerini sunmak isterim. Bebeğinizin ayak ölçüsüne uygun evde giyebileceği minik ayakkabılar yapsanız şirin olmaz mıydı? Eğer bebeğiniz hala yürümüyorsa dışarıda giydirmek için de tercih edebilirsiniz.

orguden bebek ayakkabi modelleri
orguden bebek ayakkabi modelleri

Önden bağcıklı patik tarzında bu örgü ayakkabı modelinde bebeğiniz rahat edecek. Ayağından çıkar mı endişesinde iseniz yapacağınız bebek ayakkabısına bu şekil bağcık eklediğinizde kolay kolay çıkmayacaktır. Siz de bebeğinizin ayakları üşüdü mü ayakkabısı çıktı mı endişelerinden kurtulmuş olursunuz. Gerçekten çok modern ve hoş modeller var. Patikten çok farklı adeta gerçek ayakkabı diyebileceğimiz değişik örneklerin daha fazlası galerimizde sizlerle olacak.bagcikli orgu bebek ayakkabisi
bagcikli orgu bebek ayakkabisi

Özellikle yeni emekleyen bebekler evin her yerine girip çıkabiliyor. Bu ayakkabılar aslında yeni yürümeye başlayan bebeğiniz için de uygun. Yürümeyi öğrenirken sizin yapacağınız örgü ev ayakkabıları ayağını sıcacık ısıtsın. Bakın aşağıdaki örnekte bebek ayakkabısı yapılışı hakkında bilgi verilmiş. Tabandan başlayarak yapabileceğiniz hoş ve kolay bir örnek. Patik örneklerini de incelemek isterseniz buradan bebek patik modelleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

orguden bebek ayakkabi yapimi
orguden bebek ayakkabi yapimi

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir