Örgüden En Yeni Çocuk Hırkaları Örnekleri ve Yapılışı Çocuklarınıza Rengarenk Model Model Örnekler

Örgüden en yeni çocuk hırkaları örnekleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Örgüden en yeni çocuk hırkaları örnekleri ile ile çocuklarınızı soğuk havalarda sıcacık tutacak, bahar aylarında da çantanızda mutlaka bulunduracağınız ihtiyaçlarınız arasında yer alacaktır. Çocuk hırkalarında ki en yeni modelleri çok beğeneceksiniz. Biz sizlere farklı fikirler vereceğini düşündüğümüz çok güzel bir resim galerisi hazırladık. Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Zevkinize ve tarzınıza uygun örgüden en yeni çocuk hırkaları modellerini sizlerde büyük bir keyifle yapabilir, sevdikleriniz ve kendiniz için kullanabilir, hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Anneler çocukları için her zaman çok ince düşünür üzerlerine titreler desek doğru olur sanıyorum. Anne yüreği işte..Sizlere şimdi beğendiğim ve sizin de beğeneceğinizi düşündüğüm birkaç çocuk hırka modelini sunmak istiyorum. O modellerden biri de hemen aşağıda. Kız olsun erkek olsun çok cici hırka modelleri bulunmakta. Örneğin aşağıdaki hırka gibi fırfırlı yakası aynı fırfırlar kollarda da yr alıyor. Kız çocukları için çok hoş bir örnek.

firfirli yaka yesil orguden cocuk hirkafirfirli yaka yesil orguden cocuk hirka

Birçok örgü tekniği ile yapılabilen çocuk hırkaları kışın çok tercih edilen bir giyim ürünüdür. Hazırlara göre el örgüsü işleri daha uzun ömürlü daha sağlıklı da olur. En azından çocuklarınıza içiniz rahat bir şekilde giydirebilirsiniz bu el örgüsü hırkaları. Eğer örgüden anlamıyorsanız aşağıdaki örnek gibi çok basit bir örgü ile bile çocuk hırkası yapabilirsiniz. Üstelik kapşonu ile daha koruyucu ve daha sıcak tutacaktır çocuğunuzu. Pembe ya da mavi ya da herhangi bir renkte örebilirsiniz. Hatta çocuğunuzun da fikrini alarak rengini onun seçmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede rengini kendi tercih ettiği için örgü hırkasını da severek giyecektir. Bu örnekte kapşonlu örneği görüyorsunuz siz bebe yaka bisiklet ya da normal bir şekilde de hırka modeli tasarlayabilirsiniz. Yine çocuğunuza öreceğiniz hırkanın yanında patik, çorap, kapşon eklemeyeceğiniz bir hırka için ayrı şapka örerek kombine oluşturarak bütünlük sağlamış olursunuz.


kolay orguden kapsonlu cocuk hirka

kolay orguden kapsonlu cocuk hirka

Yine aşağıdaki örnek gibi rengi ve tercih edilen örgü takniği ile harika bir örgü hırka tasarlayabilirsiniz. Farklı renkler motifler tercih ederek hırka modelini hareketlendirebilirsiniz. Özellikle hırkaya bakınca ilk dikkat çeken kısım etek yaka kısmı bu bölümlerde daha farklı örnekler tercih ederek farklılık oluşturabilirsiniz. Örneğin çok ilginizi çekecek tunus işinden bebek hırka modellerine de bakarak daha fazla hırkalar hakkında fikir edinebilirsiniz.

orguden turuncu cocuk hirka ornegi

orguden turuncu cocuk hirka ornegi

Bu elbise tarzı hırkalar da özellikle kız çocuklarına çok yakışıyor. Uzun olması ile belinin aşağısını da korur şekilde örülmüş bir hırka modeli. Erkek çocukları için daha kısa ceket tarzı örgü hırkalar örülüyor. Galerimizde görsel örneklere bakabilir ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Yazımızın sonunda bir de anlatımlı erkek çocuk hırkası nasıl yapılır video sunmak istedim. Belki video ile daha farklı bilmediğiniz bir teknik yöntem de öğrenebilirsiniz.

orguden cocuk hirka modeli

orguden cocuk hirka modeli

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir