Örgüden Gül Modelleri ve Yapılışı Gülün Her Hali Güzel

Örgüden Gül Modelleri ve Yapılışı– Örgüden gül modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Örgüden yapacağınız güllerin birçok kullanım alanı vardır. Kıyafetlerinizi süsleyebilir, bere ve atkılarınıza kondurabilir, ev dekorasyonu içinde kullanabilirsiniz. Örgüden gül yapımını mutlaka deneyin.İnanın çok güzel şeyler ortaya çıkaracaksınız. Biz sziler için değişik renk ve modelleri içeren bir resim galerisi oluşturduk. Resimlerin üzerine tıklayarak modelleri yakından inceleme fırsatınız olacak. Kıyafetlerinizi edineceğiniz fikirler doğrultusunda çok daha şık ve zarif bir hale getirebileceksiniz. Buyurun galerimizi inceleyin. Gülleri kim sevmez ki? Gülün her hali güzel tıpkı örgü örneklerinde olduğu gibi. Çeşit çeşit örgü gül örnekleri yakaladım sizler için. Hepsi çok şık. Örgüden yapacağınız gülleri dediğim gibi çok alanda kullanabilirsiniz. Tabii bu güller diğerlerinden farklı olduğu için daha fazla dikkat çekecektir. Örgü güllerle saksılar için buketler, kıyafetleriniz için hoş motifler yapabilirsiniz. Aşağıda bir örneğini görüyorsunuz güllerden çok hoş saksı içinde sergileme yapılmış. Bunu salonda mutfağınızda tv ünitesinde sergileyebilirsiniz. Renkleri bakımından da olduka çekici duruyor.

orguden gul ornekleriorguden gul ornekleri

Çiçekler zaten güzellikleri ile insana ayrı bir huzur verir ki güller bence en güzel en çekici çiçeklerden biridir. Her yere her ortama çok yakışandır. Atkılarınızda kıyafetlerde berelerde aklınıza gelmeyen birçok alana girebilir güzellik katabilir. İşte aşağıda bir çocuk beresinde kullanılan örgü gül motifi görüyorsunuz. Tığ işinden yapılan gül motifi bere üzerinde çok tatlı durmuş ve berenin çekiciliğini artırmış.


berede kullanilmis orguden gul motifi

berede kullanilmis orguden gul motifi

Özellikle kıyafetlerde bayan, kız çocuk ve bebek kıyafetlerinde de çok sıklıkla görebilirsiniz gülleri. İşte bir örnek daha aşağıda kocaman örgü gül örneği atkının sıradanlıktan kurtulmasını sağlamış. Küçük bir örgü gül olsa yine de sanıyorum ki çok hoş bir görünüm sergileyecekti. Örgüden yapılan çok değişik şeyler görüp şahsen ben şaşkınlıkla bakıyorum örneklere. Bunlardan biri de örgüden magnetler. Derya baykal örgüden magnet yapımı ve modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Eminim sizin de çok hoşunuza gidecek.

atki uzerine yerlestirilmiş orguden kirmizi gul

atki uzerine yerlestirilmiş orguden kirmizi gul

Tığ şiş ile ya da farklı yöntemlerle gül yapabilirsiniz. Ben örneklerin yanında bir de tığ işi ile örgü gül yapımını aşama aşama paylaşmak istedim. Umarım bu örnek size faydalı olacaktır. Dilerseniz de yazımızın sonunda yer alan örgüden gül motifi nasıl yapılır kolayca öğrenebilirsiniz. Sonra da bu gül motiflerini dilediğiniz yere kondurabilirsiniz. Örgüden gül motifi yaptıkça yapasınız gelecek. Hem kolayca da yapılabildiği için renk renk farklı örneklerini de denebilirsiniz.

tig isi orguden gul yapimi

tig isi orguden gul yapimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir