Örgüden İç ve Dış Kapı Süsleri ve Yapılışı Misafirlerinizi Daha Görkemli Karşılama Töreni İçin

Örgüden iç ve dış kapı süsleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Örgüden iç ve dış kapı süsleri ile tüm kapılarınızı odalara göre süsleyebilirsiniz. Çocuk odası kapısını figürlü kapı süsü modeli ile dış kapınızı daha uygun bir model ile güzelleştirebilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Özellikle dış kapı için misafirlerinizin çok hoşuna gidecek modeller de yer almakta. Örgüden neler yapılıyor neler ben de her gördüğüm yenilik karşısında hayretler içinde kalıyorum doğrusu. Kapı süsleri bile örgüden yapılıyor. Ama görmelisiniz çok hoş modeller var.

orgu kapi süsüorgu kapi süsü

Hem iç kapılar için hem dış kapınız için kullanabileceğiniz özel kapı süsleri ile sıradan duran kapıları renklendirebilirsiniz. Dış kapı için örnekler yanında evinizin iç kapıları için de değişik örnekler yer almakta. Örneğin bebek odaları ya da çocuk odalarına özel çok tatlı kapı süsleri var. Siz de elinizde örgü işi geliyorsa kapı süsleri yapabilirsiniz. Her yerinin örgü olmasına gerek yok aslında. Küçük motifler örüp, keçe işleri boncuklar kurdelalar gibi hatta evde kullanmadığınız kumaşlardan bile yardım alarak güzel kapı süsleri yapabilirsiniz.


orguden cok güzel kapi süsü

orguden cok güzel kapi süsü

Sizlere çok farklı fikirler verebilmek için değişik renk ve modelleri içeren güzel bir resim galerisi hazırladık. Resimlerin üzerine tıklayarak yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Beğendiğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için uygulamaya başlayabilirsiniz. Size bu örnekler fazlası ile fikir vereceğini düşünüyorum. Hatta ben bile çok gaza geldim sanırım ki ben de mi başlasam diye düşünmeye başladım. Gördüğünüz gibi çiçek motifleri kapı süslerinde çok şık durmuş. Ama daha değişik örnekler arıyorsanız daha farklılarda var. Örneğin ilk örnekte ipek kozalarına benzer örnek görüyorsunuz şık kurdelalar ile daha da hoş görünmüş. Çocuğunuzun odasının kapısı için kız erkek çocuklara ayrı olarak renk ve modeller de mevcut. Bebekler için de tatlı kapı süsleri yapıp altına da bebeğinizin ismini yazabilirsiniz. Örneğin aşağıdaki kardan adam kapı süsünü renklerini farklı seçerek kız bebek çocuk odası için uygun hale getirebilirsiniz.

orgu bebek odasi kapi süsü

orgu bebek odasi kapi süsü

Daha çok bu kapı süslerini keçelerden değişik süslerden görsek te örgü de çok farklı ve güzel olmuş doğrusu. Özellikle çocuklar için sevdiği kahramanları yapmanız halinde daha mutlu olacağını düşünüyorum. Şimdi dilerseniz örgü iç dış kapı süsü modellerine galerimizden göz atabilirsiniz. Dedik ya hani örgüden neler yapılıyor neler. Örgüden takı modelleri bile yapılıyor. Örnekleri incelemek için burayı ziyaret edebilirsiniz. Mutlu kalmanız dileğiyle.

cicekli orgu kapi süsü örnegi

cicekli orgu kapi süsü örnegi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir