Örgüden Kapşonlu Bayan Ceket Modelleri Yapılışı Şıklığınızı Bir Adım Öteye Taşıyın

Örgüden Kapşonlu Bayan Ceket Modelleri Yapılışı– Örgüden kapşonlu bayan ceket modelleri yapılışı konusunu incelemektesiniz. Serin havalarda hem evde hem dışarıda hem de işyerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı kapşonlu ceketleri çeşitli renk ve modellerde kendiniz örebilirsiniz. Sitemizdeki görsellerden faydalanarak renk ve model seçimiyle kendi yaratıcılığınızı da kullanarak çeşitli kapşonlu bayan ceketlerini kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Biz sizler için örgüden kapşonlu bayan ceket modelleri çeşitlerini içeren bir resim galerisi hazırladık. Örgüden kapşonlu bayan ceket  modelleri resim galerimizi ziyaret ederek görsellerimiz üzerinden fikir edinebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için çok şık ceketler örebilirsiniz. En yeni, en şık örgü ceket modelleri resimlerini incelemeniz için beğenilerinize sunuyoruz. Kış mevsiminin olmazsa olmazı olan örgüler artık çok çeşitli şekillerde yazlık baharlık olarak da tercih ediliyor. Yani artık sadece kışın örgü takılmak yok. Her mevsim özel örgü kıyafetler sizi farklı yansıtabilir. El örgüdü çok şık bayan kapşonlu ceket örnekleri ile sizlerleyiz. Ben bu modellere bayıldım eminim siz de hayran kalacaksınız. Ceketler biraz resmi görüntülere sahip oldukları için daha çok iş yerlerinde özel davetlerde daha çok sıklıkla tercih ediliyor. Ama örgü ceketleri her mekanda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İşte ilk örneğimiz kapşon detayı ile harika bir görünüme sahip. Salaş tarzı ile daha rahat giyinmeyi sevenleri etkileyecektir diye düşünüyorum. Bu modelde yer alan kapşon epey geniş örülmüş. Aslında başa geçirilmiş fotoğrafını bulabilseydin kapşonunu gördüğünüzde çok tarz bir örnek olduğunu anlardınız.

orgu kapşonlu bayan ceketiorgu kapşonlu bayan ceketi

Kışın isterseniz bir gömlek isterseniz sade bir body ile tamamlayabilirsiniz ceketinizi. Kapşon ise aslında resmiyet yerine daha çok spor tarz katmış modellere. Yani kapşonlu ceket modellerini spor giyinmeyi sevenler de rahatlıkla tercih edebilir aslında. Giyim seçiminiz daha çok örgü işlerden yanaysa bu örgü ceketler çok hoşunuza gidecek. İşte aşağıda bir kapşonlu örgü ceket daha. Soğuk kış günlerinde hem şık olacak hem sizi sıcacık saracak örneklerin daha fazlası galerimizde. Özenle sizin için derledim. Beğeneceğiniz her zevke yaşa uygun örnekler burada.


 

gri kapsonlu orguden bayan ceket modeli

gri kapsonlu orguden bayan ceket modeli

Son örneğimiz aşağıda. Gerçekten tasarımı harika. Aslında kapşonlu bir örnek. Arakada kaldığı için görülmemiş ama özellikle öndeki düğme detayı beni bitirdi doğrusu. Dilerseniz biraz örgüye merakınız varsa siz bile yapabilirsiniz. Hatta size fikir olsun diye yazımızın sonunda anlatımlı örgü bayan ceketi yapılışını da sunduk. İzleyerek kolayca duruma hakim olabilirsiniz. Yaz yaklaşırken yazın da örgüden haz alanlara merserize hırka modellerini buradan sunmak istiyorum. Keyifli örgüler hanımlar…

cok sik orgu kapsonlu bayan ceket modeli

cok sik orgu kapsonlu bayan ceket modeli

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir