Örgüden Oyuncak Bebek Kıyafetleri ve Yapılışı Minicik Bebek Oyuncaklara Minicik Kıyafetler

Örgüden oyuncak bebek kıyafetleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Çocuklarınız bazı oyuncaklarına daha fazla değer verir. Özellikle kız çocukları oyuncak bebekleri ile çok vakit geçirirler. Sizin ona yaptığınız muameleleri aynısını o da bebeğine gösterir. Onu yanından ayırmamaya özen gösterir. Ona bu kadar değer verirken siz de çocuğunuzun daha çok hoşuna gidecek şekilde onun oyuncak bebeğine örgüden kıyafetler yaparak onu sevindirebilirsiniz. Siz nasıl ona kıyafetler giydiriyorsanız o da muhtemelen bebeğine aynı şeyi yapmak isteyecektir. Çocuklar oyuncak bebeklerine bunu yapmaktan zevk alırlar ki hatta kıyafetlerini çıkardıkları bebeklerine banyo bile yaptırırlar 🙂 Örgüden oyuncak bebek kıyafetleri ile çocuklarınızın oyuncak bebeklerine kıyafetler örerek yeni birer oyuncak haline getirebilirsiniz. Hem çocuklarınızın hemde yaparken sizlerin çok keyif alacağı Örgüden oyuncak bebek kıyafetlerini beğenilerinize sunuyoruz.

orgu oyuncak bebek elbisesiorgu oyuncak bebek elbisesi

Yukarıdaki oyuncak bebek elbisesine bakın bir. Dokunmaya kıyamazsınız bile. Vitrine biblo gibi bile koyabilir sergileyebilirsiniz bu şekilde. Tabii çocuğunuz bunu görürse dayanamayacak oynamak isteyecektir muhtemelen. Eskiden çok iyi haturlıyorum bu şekil tığ işi bebek elbiseleri örüp kolalayıp bebekle birlikte vitrinde büfede filan sergilenirdi. Şimdi de eğer çocuğunuz yoksa onu kurcalayacak siz de dekoratif amaçlı sergileyebilirsiniz. Yine kız çocuklarının bayıldıkları barbie bebeklere de kıyafetler örerek çocuklarınızın oynarken keyif almalarını sağlayabilirsiniz. Barbie bebek için şapkalar, etekler, elbiseler örebilir çocuğunuzu sevindirebilirsiniz. Onun da artık oyuncak bebeğinin bir elbise gardıropu olmuş olur.


orgu oyuncak bebek kiyafeti

orgu oyuncak bebek kiyafeti

Biz sizlere farklı fikirler edinebilmeniz için çok şık modelleri içeren geniş bir resim galerisi oluşturduk. Resimlerin üzerine tıklayarak yakından inceleme fırsatı bulacaksınız. Sizler de beğendiğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıkla yapabilir, hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Aşağıdaki oyuncak bebek gibi siz de çok şık kıyafetler örebilirsiniz. Yine çocuklarınızı çok mutlu edebileceğiniz bir konumuzu sizinle paylaşmak istiyorum. Değişik örgüden oyuncak modellerini inceleyerek çocuklarınıza eğlenecekleri çok özel oyuncaklar örebilirsiniz. Dilerseniz şimdi daha farklı oyuncak bebek örgü kıyafetleri incelemek için galerimize davet edeyim.

örgü oyuncak bebek elbisesi

örgü oyuncak bebek elbisesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir