Örgüden Pepe Oyuncağı Yapımı Pepe Sever Çocuklara Müjde

Örgüden Pepe Oyuncağı Yapımı– Örgü oyuncak yapımı yani amugurimi daha sağlıklı olduğu için bir çok annenin tercihi, hobisi, hatta profesyonel şekilde yapıp kazanç kaynağı durumunda son zamanlarda. Pepee yi sevmeyen ilgilenmeyen çocuk yoktur sanıyorum ki. Son zamanların oldukça popüler çizgi filmi pepe tüm çocukların hayranı.Pepe arkadaşı şila kardeşi bebe dedesi annesi babası teyzesi ile tam bir Türk aile yapısını çocuklarımıza aşılıyor aslında. Ne yalan söyleyim bazen ben bile kendimi ekrana bakarken buluyorum:) Piyasada fazlası ile görüyoruz çeşit çeşit oyuncaklarını. Pepe hayranı çocuklar için örgüden yapılmış pepe örgü oyuncakları sunmak istedim. Örgü örmek sizin için bir tutku ise ve bu hobinizden vazgeçemiyorsanız çocuklar için güzel şeyler yapabilirsiniz. Sizin de çevrenizde mutlaka bu hobiyle ilgilenen bir kaç kişi vardır. Biz de bu hobiyle ilgilenenler için kolay örgüden bebek yapımını ayrıntılı ve uygulamalı anlatan videoyu paylaşıyoruz. Keyifli seyirler:) Aşağıda fikir edinmeniz açısından yararlı olacağına inandığımız zengin bir amugurumi görsel galerisi oluşturduk. Görsellerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz. Şimdi ilk pepe örgü oyuncağı paylaşarak başlamak istiyorum.

orguden pepee oyuncagi yapmaorguden pepee oyuncagi yapma

Çocuklarınızın sağlıksız ne olduğu belli olmayan çok ucuz ama sağlıksız oyuncaklarla oynamasına gönlünüz razı değilse haydi bayanlar siz de kolları sıvayın. Malzemeleri hazır edin pepe oyuncak yapacağız. Örnekleri inceledikten sonra videoyu izleyerek siz de artık örgüden pepe oyuncağı yapabilirsiniz. Bayanlar baylar sizler için çocuklarınızı mutlu etmenin bir yolu daha örgüden oyuncak modellerine de çocuklar bayılacaklar. Değişik örgü oyuncak modelleri için buradan buyrun.


orguden pepee oyuncagi yapimi

orguden pepee oyuncagi yapimi

Yukarıda da aslında biraz örgüden pepe oyuncağı nasıl yapılır fikir verilmiş. Bütün parçalar ayrı ayrı örüldükten sonra içi dikilmeden önce elyaf ya da pamuk ile dolduruluyor. Sonrasında ise pepe oyuncak hazır. Pepe yanında kardeşi bebe, arkadaşı şilayı da yaparak takımı bozmamış olursunuz. İşte örgüden pepe oyuncağı ile ilgili son görseli görmektesiniz. Dilediğiniz renklerde örüp çocuğunuza sunabilirsiniz. Pepeyi seven çocuklar oyuncağına da eminim bayılacaklardır. Çocuğunuzun sevdiği çizgi kahramanları yaparak onun oyundan daha da zevk almasını sağlayabilirsiniz. Hem sağlıklı hem de az maliyetli oyuncaklara sahip olmuş olur çocuğunuz.

orgu pepee oyuncagi

orgu pepee oyuncagi

 

AMUGURUMİ (ÖRGÜ OYUNCAK) MODELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir