Örgüden Plaj Elbisesi Modelleri ve Yapılışı Tatile Güzel Bir Başlangıç

Örgüden plaj elbisesi modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Yaklaşan yaz günlerinde tatilinizde çok şık ve farklı plaj elbiselerini örgü işi ile de yapabilirsiniz. El örgüsü plaj elbisesi modellerini incelediğinizde çok beğenecek ve mutlaka denemek isteyeceksiniz. Bayanlar her mekanda her zamanda şık olmak isterler. Bu tabii ki tatiller için de geçerli. Tatil planı yaparken her mekanda giyeceklerini listeler temin etmeye çalışır bayanlar. Valizde eksik olmaması için aylar öncesinden icraate geçerler. Hakikaten de öyleyiz. Hatta eşiminizin valizi küçücük bizim büyük belki iki adet valiz götürürüz tatile. Biz sizlere farklı fikirler edinebilmeniz için çok şık modelleri içeren geniş bir resim galerisi oluşturduk. Resimlerin üzerine tıklayarak yakından inceleme fırsatı bulacaksınız. Sizler de beğendiğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıkla yapabilir, hediye olarak da değerlendirebilirsiniz.

dantel örgü plaj elbise örnegidantel örgü plaj elbise örnegi

Otelden plaja inerken sade bikini ya da mayo ile inmek istemeyen hanımlar plaj kıyafetlerini tercih ederler. Özellikle örgü plaj elbiseleri bunun için uygun olacaktır. Üzerinizden hemen çıkarıp denize havuza girebileceğiniz hatta vücudunuzun ıslaklığını çekmeyen tarz elbiseler olması daha kullanışlı olacaktır. Onun için evde kendiniz delikli ince tarz plaj elbiseleri yapabilirsiniz. İster kısa ister uzun zevkinize uygun örneklerden ilham almanız için birkaç örnek size sundum. Örneğin yukarıdaki örnek dantellerden oluşmuş şık bir örgü. Eminim ki bu şekil bir elbise ile dikkatler üzerinizde olacak. Yine örgü plaj elbiselerinin bol ve salaş olması daha kolay kullanım sağlayacaktır. Bununla uyumlu plaj şapkası kombine ettiğinizde şıklığı elinizden bırakmadığınızı göstermiş olursunuz. Yine aşağıdaki modele benzer kıyafetinizle uyumlu saç bandajı ya da bu tarz şık saçlarınızı toplayacak bir bandana yapabilirsiniz.


renkli örgü plaj elbisesi

renkli örgü plaj elbisesi

İçinizdeki bikini mayo belli olsun istemiyorsanız renkli ya da daha kalın örgü örneklerini tercih edebilirsiniz. Ama tabii daha transparan açık örnekler de mevcut. Her zevke göre modelleri galerimizde görebilirsiniz. Daha fazla delikli dantel örnekler içinizi gösterecektir. Plaj elbiseniz yoksa hala şimdiden siz de örgüye başlayabilirsiniz. Dantel ya da normal örgü plaj elbiselerinden fikir edinmek için örnekleri galerimizden inceleyebilirsiniz. Bebeğiniz ya da çocuğunuz için yazlık beraber giymek için örgü elbise örneklerini buradan inceleyebilirsiniz.

dantelden plaj elbisesi

dantelden plaj elbisesi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir