Örgüden Yapılan Kız Çocuklar İçin Şapka Modelleri Renkli Motifli Çok Özel Modeller

Örgüden Yapılan Kız Çocuklar İçin Şapka Modelleri– Kız çocukları olanlar daha iyi bilir ki daha küçük yaşlardan itibaren giyimden aksesuara kadar herşeye çok önem verir ve süslü püslü şeyleri de çok severler. Her şeyin renklisini giydirdiğiniz kız çocuklarınızın giyim konusunda erkek çocuklara oranla aslında daha çok çeşit bulunması ve yapılması işinizi kolaylaştırır. Örgü modellerinde de böyle aslında. Hem renk bakımından hem desen motif örnekleri bakımından daha fazla alternatif bulunmakta. Çocuklar için şapkalar kış ayların da onları hem soğuk havalara karşı koruyacağı gibi kıyafetlerine uygun şık kombinler oluşmasına da olanak sağlayacaktır. Aslında yalnız kışın değil yazın da güneşten koruyan şapkalar yapılabilir. Kışın ne kadar kalın örülse o kadar iyidir yazın tam tersi olarak daha ince delikli örgüler yapabilirsiniz.

cicek motifli örgüden kiz cocuk sapka örnegicicek motifli örgüden kiz cocuk sapka örnegi

Örgü şapka modelleri, farklı renk ve modeller ile kız çocukları için oldukça şirin örnekler sergiliyor. Değişik renk ipliklerle örgüden yapılan kız çocuk şapka modelleri, üzerin de bulunan farklı motifler ile görsel olarak daha çok dikkat çekici ve şirin bir hale geliyor. İşte bu yukarıdaki örnek tam da canlı örneği. Bu şekil bere tarzında kışa uygun modeller, ya da başı tamamen sarmayan hafif modeller yaz için yapılabilir. Yaz için aşağıdaki örnek yapılabilir gibi geldi bana. Hem delikli hava alabilir hem de kasketi bile var çocuğunuzu güneşten korumak için. Hem üzerinde bulunan çiçek motifleri boncuklarda çok tatlı bir şapka örneği ortaya çıkarmış. Yapan arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Siz de çocuklarınıza bu şekil yazlık kışlık şapkalar yapabilirsiniz. Örgüden yapılmış kız çocuk şapka örnekleri yaz kış modellerinin daha fazlasını galerimizdeki örnekleri inceleyerek bulabilirsiniz.


yazlik pembe örgüden kiz cocuk kasketli sapka örnegi

yazlik pembe örgüden kiz cocuk kasketli sapka örnegi

Onların da çok seveceği ve aksesuar olarak da kullanmak isteyecekleri örgü şapka modelleri farklı örgü teknikleri ile yapılıyor. Tığ işi şapka modelleri, örgü şapka modelleri ile bu kış kızınız için her zamankinden daha güzel geçeceğinden emin olabilirsiniz. Rengarenk cıvıl cıvıl şapkaları onlar da severek kullanacağından emin olabilirsiniz. Kendi emeğiniz ile kızınıza örgü şapka yaparak onu çok mutlu edecek ve severek kullanacağı bir örgü modelini ona hediye etmiş olacaksınız.

Birazdan sizler için paylaşacağı birbirinden güzel örgüden yapılan şapka modellerini incelemeden önce sizler için daha önce paylaştığım farklı örgü modelleri ve yapılışlarına da göz atabilirsiniz. Aslında ponponlu bere modelleri de kız çocukları tarafından çok tercih ediliyor. Dilerseniz yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir