Oversized kazak modası bu yılda trendler arasında

oversized bayan kazak modelleri
oversized bayan kazak modelleri

Oversized kazak modelleri ile kış ayların da olduğu kadar sonbahar ve mevsim geçişlerin de oldukça rahat ve şık kombinler elde edeceksiniz. Bizleri rahat hissettiren salaş ,bedenimizden bir kaç beden büyük kazaklara oversized diyoruz. Ne güzel ki,oversized kazaklar bu kışda çok moda.. Kış modasın da oldukça trend olan oversized kazak modellerini soğuk geçen bahar aylarında da kullanmaya devam edebilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmezi olan kazak modelleri her yaştan, kadın, erkek ve çocuklar için değişik tasarımlardan oluşarak hazır giyim mağazaların da satıldığı gibi kazak modelini eğer elinizden geliyorsa kendiniz de yapabilirsiniz.
Modern ,rahat görüntüsü ve bizleri ısıtmasıyla vazgeçemediğimiz oversized kazakların birçok çeşidi var.Balıkçı yaka,saç örgüsü,gevşek örgülü gibi model seçenek ve renkleriyle bizlere fazlasıyla alternatifler sunuyor.
Oversized kazaklara daha feminen bir hava katmak istiyorsanız,kemer kullanabilirsiniz.Kemer seçerken kazağın tonlarında ve ince olmasına özen gösterin.

oversized kazak nasıl giyilir
oversized kazak nasıl giyilir

Oversized kazakları pantalonlarla kullanacaksanız dar kesim olmasına dikkat gösterin .. Genelde oversized kazaklar oldukça hacimli ve bedenimizden daha büyük beden olduğundan bizleri biraz iri gösterecektir. Eğer biraz kilolu bir bayansanız oversized kazak modellerini asla tercih etmemeniz gerekiyor. Salaş kazak modelleri sevenlerin oldukça rahat edeceği bu tür kazakları kombine etmek aslın da çok kolaydır. Deri ve desenli taytlarla da güzel bir kombin yaratabilirsiniz.
Bu yılın trendlerinden olan oversized kazak ve kalem etek modasını sizde uygulayın.
Kat kat giyinme modası devam ederken ,oversized kazakları gömleklerle giymeyi deneyin,gömlek yakasının alttan görünmesi oldukça moda..
Soğuk havalarda ve ayaz olan günlerde oversized kazakları büyük bir şal veya atkıyla kullanın.Sizi tarz gösterecektir.
Triko derin yırtmaçlı eteklerle de oldukça ,şık bir kombine imza atabilirsiniz.oversized kazak kombinleri
oversized kazak kombinleri

Modası asla geçmeyecek ayakkabı modelleri için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir