Pet şişelerle yapacağınız dekoratifliklerle odalarınızı renklendirebilirsiniz

Yeni trend baykuş kullanımını pet şiseden kendin yapabilirsin.
Yeni trend baykuş kullanımını pet şiseden kendin yapabilirsin.

Her sene farklı nesneler ve simgeler dekorasyona damga gibi düşmektedir. Ev dekorasyonlarını çeşitlendirenler dekorasyonda en trend uygulamalar arasında yer alan baykuş kullanımını bu sene sıklıkla kullanmayı tercih etmişlerdir. Baykuş kullanım tercihinizde özel alacağınız dekorasyon objeleri yerine bu sene fark katan görünümleri ile kendi özel baykuş dekor objenizi kendiniz yapmaya ne dersiniz? Üstteki resimde de gördüğünüz üzere pet şişeyi boyayabileceğiniz boyaları alarak dekorasyonda çok da sık tercih edilmese de pet şiş kullanımı ile kendi cıvıl cıvıl dünyanıza fark katan görünüme bir imza da siz atabilirsiniz. Oldukça şık görünen bu objeyi kullanım tercihinize göre kapanıp açılabilir ya da daha farklı alternatiflerle süsleyerek güzel görünüme kavuşturma tercihini hayata geçirmeyi deneyebilirsiniz.

Geri dönüşüm saksıları kendin yapabilirsin
Geri dönüşüm saksıları kendin yapabilirsin.

Saksı yapımında kendi emeğinizin geçeceği önerilere ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Alttaki resimde de göreceğiniz üzere cansız ama renk katan bir görünüm olan saksı formunu kazanmış olan pet şişe saksıları evinize davet edebilirsiniz. Estetik ve doğal görünümlü objelerle ev dekorasyonunuzu en zengin görünüme kavuştururken kendi emeğinizin geçiyor olması sizlerin daha çok beğeneceğiniz görünümleri edinebilmenize yardımcı olabilecektir. Üst rtesimdeki yoğurt kapları ya da teneke kutularını boyama fikirleri de son derece hoş bir görünüm ile balkon ve bahçe dekorasyonlarınızda yenilik arayışınızda tam da istediğinize kavuşmanıza yardımcı olabilecektir.Pet şişe çicek kabı kullanımı ile dekorasyonlarınızda çeşitlilik elde edebilirsiniz
Pet şişe çicek kabı kullanımı ile dekorasyonlarınızda çeşitlilik elde edebilirsiniz
Pet şişeden sevimli saksılar yaparak balkon ya da bahçenizde değişim yakalayabilirsiniz.
Pet şişeden sevimli saksılar yaparak balkon ya da bahçenizde değişim yakalayabilirsiniz.

Üst resimde yer alan saksı önerilerine ne dersiniz? Üretmeyi seven bir çocuğunuz varsa ya da kendi ev dekorunuzda ekonomik çözümlü saksı fikirlerini hayata geçirme düşüncesi ile pet şişlerden faydalanmayı tercih edecekseniz resimdeki tarz birçok saksı modelini bahçenizde uygulayabilirsiniz. Hem farklı farklı çiçekler hem de çim dikme önerilerinde ana sınıfı çocuklarının bile her zaman kolay bir şekilde yapabildikleri bu dekoratif objeleri çok kolay bir şekilde yapacağınızın garantisini sizlere veriyorum. Dekoratif obje tercihinizde pet şişlerle saksı yapım önerilerinden faydalanırklen aklınıza takılanları yorum bölümüne yazacağınız birkaç satır cümle ile bana sorabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir